Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pořiďte si manželskou postel s prostorem na lůžkoviny

Můžeme s jistotu říci, že nábytek jako takový prochází v posledních letech razantní změnou. Design se velmi mění a největší důraz každý z výrobců klade na maximální využití daného prostoru. A tak přibývá rafinovaně skrytých úložných prostorů, nebo z jednoho dílu nábytku můžete po rozložení vytvořit několik dalších dílů a podobně. Dnes vám chceme představit kolekci nábytku do ložnice od francouzského výrobce. Kolekce Brera představuje velmi netradiční postele a jako nápad se nám toto řešení velmi líbí.

 

Postel do ložnice s úložným prostorem, postel s "peřináčem"

Před několik málo lety byl takzvaný peřináč tradičním dílem pro vybavení ložnice, nebo dětského pokoje. Možná si ani nikdo z nás neuvědomil, jak se tento kdysi tradiční díly nábytku pomalu a tiše vytratil z nabídky. Francouzský výrobce se jako první k tomuto typu nábytku vrací a to ve velmi moderní podobě. V kolekci Most představuje postel pro jednu osobu a manželskou postel s možností ukládání přikrývek a polštářů do záhlaví postele. Rafinovaně skrytý úložný prostor na lůžkoviny s vyklápěcím systémem, přesně jak tomu bylo kdysi. 

 

                   Manželská postel Most

 

Postel kromě tohoto úložného prostoru nabízí ještě odkládací polici a dokonce nabíječku pro smart phone. Unikátní, důmyslné a s možností pořízení jednoho, nebo i dvou šuplíků. Samozřejmě, že v kolekci najdete i další díly nábytku pro vybavení ložnice jako je noční stolek, nebo komoda s šesti šuplíky. Můžete tak ze velmi příjemnou cenu zařídit kompletní interiér ložnice. Pokud nejste zvyklí přes den lůžkoviny schovávat, nemusíte. Úložný prostor můžete využít na jiné potřeby. 

 

Překvapivý prostor postele Travel

Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.

Líbí se nám rovněž trendy kombinace odstínů, přírodní imitace dřeva dub ve spojené s černou. A jelikož toto spojení odstínů v industriálním módu je velmi populární, není problém vybavit celý pokoj designovým nábytkem. Od širokého výběru komod, psacích stolů, regálů a dalších dílčích nábytku. Ale vraťme se ještě na chvíli k této designové posteli. Manipulace s roštem je velmi snadná a zvládne ji i malé dítě. Zvedací rošt slouží především k tomu, aby přístup do úložného prostoru byl snadný a rychlý a samozřejmě, že rošt disponuje pojistkou, tedy v poloze kdy je otevřený zůstává. pro ještě snadnější přístup pak výrobce do přední části postele umístil dířka. vše je zkrátka u této postele navrženo pro maximální komfort a využití prostoru v interiéru.

 

                      Postel Travel  

 

Nabídka ložnic, nových kolekcí je v letošním roce zase o krůček napřed od francouzského výrobce. Využití prostoru je opravdu unikátní, nápady překvapivé. Líbí se nám rovněž zachování dostupné pořizovací ceny. Materiálem pro výrobu nábytku do ložnice je v obou případech laminátová deska, která je nenáročná na údržbu. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.