Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pořídit televizní stěnu místo televizního stolku?

Jak umístit televizi, jak zařídit vůbec stěnu, kde je televize umístěná, ať už zavěšením přímo na ní, či na nějakém stolku, to je otázka dnešního tématu. A téma to je obsáhlé s ohledem na skutečnost, kolik řešení jen pro samotné umístění televizního přijímače výrobci nabízejí. V podstatě máme dva způsoby jak umístit televizní přijímač. Pořídíme televizní stolek, na který televizi jednoduše položíme, nebo pořídíme televizní stěnu, když chceme lcd obrazovku na stěnu zavěsit. A zde výrobci přichází s nabídkou zcela nových designů, místo stolku televizní stěnu. Nabídka je navíc velmi široká, vybírat můžete z nejrůznějších rozměrů a odstínů.

Kam se televizní stěna "hodí"

Všude. Jak do malých, tak do velkých interiérů obývacích pokojů. Vysvětlení je velmi jednoduché. Televizní stěnou můžeme v podstatě v malém interiéru nahradit klasickou obývací stěnu a ve velkém interiéru se zase stěna nebude tak ztrácet jako malý televizní stolek. Možná pro ilustraci poslouží nejlépe fotografie televizních stěn tak, jak je výrobci představují.

 

    

 

Na naši první fotografii francouzský designér nabízí řešení pro obě varianty umístění televize. Můžete ji jednoduše na spodní skříňku postavit, ale můžete ji také mezi skříňky zavěsit na stěnu. Zda horní polici se skříňkou posunete více doprava, nebo doleva, je jen na vás a především potřebách vašeho prostoru. Design střídmý, ale velmi moderní, řešení více než flexibilní. Celkově pak tento návrh v malém interiéru plní funkci za klasickou obývací stěnu a ve velkém interiéru krásně vynikne. Nabídka podobných řešení je velmi široká a stala se velmi populární. Klasické televizní stolky jsou asi na nějakou dobu na ústupu, ale i ty samozřejmě v naší nabídce najdete. Ale pojďme dál.

 

 

Kolekce je velmi dobrým příkladem, jak využít televizní stěnu v malém i velkém interiéru obývacího pokoje. Pokud disponujete větším prostorem pro vybavení obývacího pokoje, lze v této kolekci v identickém designu pořídit další díly nábytku a prostor tak příjemně a velmi stylově "dovybavit". A pokud disponujete rozměrově malou místností, pořídíte zase naopak "jen" televizní stěnu.

 

 

                                                       

 

Možností je celá řada díky nabídce samostatných dílů na výběr. Obývací pokoj dnes, to je opravdu zcela nový trend bydlení. Výrobci se soustředí svými návrhy na maximální funkčnost, pohodlí, snadnou údržbu a v neposlední řadě také cenovou dostupnost. Jednoduchý, ale funkční design je jednou z cest jak i v kategorii moderního nábytku nízké ceny docílit.