Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pořídili jsme si dětskou postel Charley

Tak jsme se také rozhodli pořídit do našeho dětského pokoje postel Charley, která je již druhým rokem nejvíce prodávanou dětskou postelí na Nábytek Aldo. A jsme velice rádi, že jsme se tak rozhodli, jelikož dětská postel Charley je ve skutečnosti hezčí než na fotografii. Také mně překvapilo, že úložné prostory nabízejí opravdu spousty místa a na fotce rovněž na mně působilo jinak. Věc, kterou jsem také nečekala, kolik knížek a hraček je schopna pojmout. A hlavně, pevnost postele, její výška, která je pohodlnější než u klasických postelí.

Do postele jsme pořídili matraci o výšce 15 cm. Jsem opravdu nadšená, především také jak pokojíček od Filípka díky dětské posteli Charley prokoukl. Co jsme pořídili dál, aby byl dětský pokoj kompletní? Vše z našeho portálu. Chci vám dnes předat vlastně zkušenost, jak lze mezi sebou jednotlivé díly dětského nábytku kompletovat a spojovat do sestav.

 

Dětský pokoj Charly     

 

Další díly nábytku kolekce Charly

Vždy je velmi praktické, pokud máte možnost si jednotlivé díly vybírat a ne pořizovat pokoj jako celek. Především vy rodiče víte, kolik máte místa a co doopravdy potřebujete. Kolekce Charly od francouzského výrobce nabízí také komodu, ale i samostatně stojící psací stůl, nebo menší šatní skříň. Ale kolekce Charly nabízí využití daných dílů i pro vybavení ložnice.

 

    

 

A co ložnice, kterou jsme zmínili? Kolekce nábytku Charly a Most jsme pro vás sjednotili do nádherného celku. Řada možností, vybavení ložnice pro jednoho, ideálně studenta, nebo vybavení ložnice v tradičním duchu pro dva. Díky široké nabídce dílů máte řadu možností a navíc francouzský výrobce zvolil tolik oblíbené skandinávské spojení odstínů.

                                              

Vyberte si nábytek dle svých potřeb a vykouzlete si ložnici, kde vám určitě nebude nic chybět. Kolekce nábytku Most a Charly ideálně tam, kde není opravdu moc místa a kde je třeba šetřit každým centimetrem.