Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Polštáře- oživení bydlení

Kdy vás začne zajímat problematika bydlení? Předpokládáme, že v okamžiku, kdy sami něco řešíte, a to buďto proto, že chcete své bydlení nějak změnit a nebo vytvořit bydlení zcela nové. A pochopitelně, čím to pude snadněji, tím lépe. Máme pro vás tip, jak si vlastně zcela bez práce své bydlení osvěžit a nebo ho udělat alespoň pro vaše oči „nové“. Zkuste to, jako „za starých časů“. Dekorace v podobě polštáře ať už do ložnice, obývacího pokoje, nebo dětského pokoje je snad nejoblíbenější dekorací v interiérech a rovněž nejjednodušší pro výběr. Polštář umístíte kdekoli, nemusíte nic věšet a montovat. Dekorační polštář oblečen do příjemného materiálu mnohdy může při sledování večerního pořadu vyvolat i neshody. Polštář může být malým mazlíkem.

 

Postel Marion od francouzského výrobce

 

 

Romantická inspirace

Dnes nám současná podoba interiérů naší, tedy euro-atlantické civilizace, připadá takzvaně normální. Nepřekvapuje nás, že sedíme na židlích, na křeslech a nebo pohovkách, že spíme na postelích a jíme v sedě. A tak, jako nám dnes připadá zajímavé a vlastně romantické inspirovat se životním stylem našich prarodičů a obklopit se krásnými starými věcmi, tak podobným způsobem mohou uvažovat i lidé stojící zcela mimo naší kulturní oblast a žijící tedy na blízkém či vzdálenějším východě. A tam se „tenkrát“ žilo mezi koberci a polštáři a pohodlí zařízeného obydlí se vychutnávalo v leže.

 

   

Moderní ložnici v černém lesku najdete v kolekci Black (Francie)

 

 

Polštář jako dekorace?

Polštáře dekoracím opravdu vévodí. Polštáře dají interiéru novou, zcela jinou dimenzi a jako jedna z mála dekorací je navíc praktický. Dekorační polštář je i cenově dostupný a patří mezi první dekorační předměty, které do interiéru ve většině případů pořizujeme. Polštáře na Aldu jsme pečlivě vybírali a dali jsme si záležet především na originalitě. Polštáře představujeme ve velmi kvalitním provedení, luxusních látkách a sytých barvách. Za zmínku také stojí potisky látek. Polštáře jsou novinkou na našem e-shopu a věříme, že i pro vás příjemnou.

 

  

 

Tip

Zkuste chápat polštáře, podhlavníky a podušky jako výraznější spolutvůrce charakteru místnosti. A navíc, když na poměrně fádní pohovku položíte několik výrazných polštářů, tak se taková pohovky jistě rázem „promění“ a bude „nová“. Je zvláštní, nakolik se polštář stal vlastně čistě a jen účelovou součástí ložní výbavy. Ale i tak, když si kupujete pohovku, pak přeci ve většině případů jsou alespoň součástí nabídky také nějaké polštáře, většinou ve stejné potahové látce, které upozorňují na to, že pohodlí se dá přeci jen ještě nějak vylepšit a že mu k dokonalosti stále něco ještě chybí.