Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Police na zavěšení Esteban

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA00130-2022
  • výška 27 cm, šíře 160 cm, hloubka 25 cm
  • hrany a úchyty v ABS systému
  • materiál laminát a mdf deska
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 514 Kč

Parametry produktu

Výška: 27 cm
Délka: 160 cm
Šířka: 25 cm
Barva: antracit, dub helvezia
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Police na zavěšení, která změní váš interiér

Francouzský výrobce představuje v kolekci Esteban certifikovaný nábytek velmi vysoké kvality, který lze využít pro vybavení interiéru jídelny i obývacího pokoje. Polici pro zavěšení na stěnu horizontálně i vertikálně, pak můžete využít v obou zmíněných interiérech. Police dodá pokoji netradiční šmrnc a je cenově nenáročná s ohledem na její velikost. A také pro vlastní rozměry police, která dosahuje téměř dvou metrů, získáte nemalý odkládací prostor, který nezabere místo na podlaze.

Police patří k velmi kvalitním, použitým materiálem pro výrobu se stala mdf deska a laminát. Kvalitní zakončení hran a velmi příjemné spojení přírodního odstínu imitace dřeva dub s antracitem. Bytové doplňky někdy dokážou zázraky a police mezi takové patří.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Komoda Esteban large

Komoda Esteban large

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
10 833 Kč
Vitrína Esteban

Vitrína Esteban

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 965 Kč
Konferenční stolek s prostorem Esteban

Konferenční stolek s prostorem Esteban

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
6 729 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu