Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Police na zavěšení Eco white

Výrobce: Trasman
Kód: TRS00101-2020
  • minimalistická police, vždy šetří místo v pokoji
  • celková nosnost 50 kg
  • materiál laminátu
  • možnost pořízení dalších dílů
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
1 969 Kč

Parametry produktu

Výška: 28 cm
Šířka: 191 cm
Hloubka: 27 cm
Hmotnost: 12,8 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Bílá
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Bílá police pro zavěšení na zeď, malá investice, velký zisk

Kolekce nábytku Eco představuje desítky nejrůznějších designů pro vybavení několika typů interiérů. Můžeme začít dětským pokojem, obývacím pokojem, ale také předsíní či kanceláří. Do všech těchto interiérů najdete v kolekci Eco nábytek v jednotném odstínu. A vybrat si můžete ze čtyř různých odstínů, od dubu molina až po bílou, kterou vám nabízíme nyní.

Police jsou velmi praktické z několika hledisek. Za zanedbatelné pořizovací investice nejen navýší úložný prostor, ale také nezabírají místo na podlaze a roztříští mnohdy zbytečně nudnou, prázdnou zeď. Police v dětském pokoji na knížky, na hračky, v interiéru dospělých na dekorace a nejrůznější potřeby. Levně a efektivně, tak lze zařídit jakýkoliv interiér nábytkem z kolekce Eco od španělského výrobce.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Související zboží

10% Prostor pro matraci 90x190cm
Dětský pokoj Eco Plus white

Dětský pokoj Eco Plus white

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
17 192 Kč
15 473 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu