Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Police ACC54 AL0836

Kód: AL0836
Kategorie rustikálního nábytku by nebyla úplná bez praktických bytových doplňků. A jedním z nich je také police ze dřeva borovice.
nedostupné
1 538 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 15 cm
Šířka (cm): 100 cm
Hloubka (cm): 15 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COS12

Dřevěná rustikální police ACC54

Jednoduchá police z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech  patiny v matném provedení. Vosk světle hnědé barvy jako ekologické řešení. 

Výrobce klade důraz na kvalitu, proto pro výrobu nábytku používá pouze dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Zamezí tak možnosti pozdější deformace nábytku vlivem změny teplot v interiéru.

 

Pro milovníky rustikálního nábytku

Samozřejmě, že pro opravdové milovníky rustikálního nábytku nemáme v nabídce pouze polici. Vybrat si můžete nábytek z masivu do všech interiérů a malou ukázkou produktů představujeme to, co u nás můžete také najít. Uvedené produkty jsou samozřejmě pouhým zlomkem naší nabídky.

 

- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální ložnice v sestavě
- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální komody
- rustikální skříně

 

Jednou z dalších příjemných věcí u kategorie rustikálního nábytku je, že ať už si vyberte jen poličku, nebo velkou šatní skříň, vše je dodáváno v díle, tedy ve smontovaném stavu. A pro naše zákazníky stále platí doprava zdarma po celé republice.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu