Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pokoje pro studenty

Čím se vlastně liší studentské pokoje od dětských pokojů? Hlavním faktorem je především velikost postele, která by měla mít rozměry klasické postele pro dospělé a pak také designem. Studenti si už v pokoji určitě nepřejí růžovou, nebo modrou barvu, ale dávají přednost přírodním odstínům. Francouzský výrobce je jedničkou, právě, co se designů týče a není tomu jinak ani u studentských pokojů, které Vám dnes představíme.

Novinka na Aldu

Úplnou novinkou na našem portále, kterou jsme právě zařadili do novinek o nábytku, je studentský pokoj Arthus, nebo Tonight, který zaujme především svým designem. Příjemné provedení v odstínu dub-šedý a nevšední nápisy na nábytku, dodávají tomuto pokoji na originalitě. A nejen to, velmi vysoká kvalita podložená nejen známou značkou nábytku Gami, ale také jakostními certifikáty, či zakončením hran ABS systémem, jsou dalšími klady kolekce Largo. Jak jsme se již zmínili, hlavním požadavkem pro studentský pokoj je rozměr postele který nabízí francouzský výrobce ve své kolekci a tím je velikost matrace 120x200 cm i 140x200 cm. Další výhodou tohoto studentského pokoje, je například šuplík pod postelí, který kopíruje celou její plochu, třídveřová šatní skříň, nebo větší rozměry komody. Posuďte sami, jak originálně působí design studentského pokoje Largo na následující fotografii.

 

Pokoj pro studenty Arthus   Studentská postel Tonight 140

 

Změna postele je zásadní, rozhodně musí být větší

Pro studenta je ideální rozměr místa na spaní o velikosti 140x200 cm. Ale když máte dvě děti a místa velmi málo, tak se třeba můžete zbavit šatní skříně a komody a místo ní pořídit jednu z našich exkluzivních postelí s největším úložným prostorem na světě. 

 

Postel Space up    Postel Travel

 

Líbí se nám rovněž trendy kombinace odstínů, přírodní imitace dřeva dub ve spojené s černou. A jelikož toto spojení odstínů v industriálním módu je velmi populární, není problém vybavit celý pokoj designovým nábytkem. Od širokého výběru komod, psacích stolů, regálů a dalších dílčích nábytku. Ale vraťme se ještě na chvíli k této designové posteli. Manipulace s roštem je velmi snadná a zvládne ji i malé dítě. Zvedací rošt slouží především k tomu, aby přístup do úložného prostoru byl snadný a rychlý a samozřejmě, že rošt disponuje pojistkou, tedy v poloze kdy je otevřený zůstává. pro ještě snadnější přístup pak výrobce do přední části postele umístil dvířka. vše je zkrátka u této postele navrženo pro maximální komfort a využití prostoru v interiéru.

Mějte na mysli, že čím lepší podmínky pro učení, nebo hezčí a funkční prostředí nabídnete svým dětem ve formě studentského pokoje, tím lepší mohou být také výsledky studia Vašich dětí.