Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pokoje pro miminka v originálním designu

Zařízení dětského pokoje pro miminka, se liší jen v tom, že místo klasické postele, pořizujeme dětskou postýlku pro miminko. Francouzský výrobce myslel i na to, že když dítě odroste, je potřeba mu pořídit klasickou poste a proto dětské pokoje tohoto výrobce, se skládají se samostatných dílů, abychom v budoucnu mohli v tom samém designu dokoupit další potřebný nábytek, jako právě klasickou postel, nebo psací stůl.

Nejvyšší kvalita

Při zařizování dětského pokoje pro miminko, musíme hlavně myslet na kvalitu dětské postýlky, která musí být především velmi bezpečná, aby dítě z ní nevypadlo. Musí nabízet postranní posuvné bočnice, u kvalitní dětské postýlky je samozřejmosti také polohovatelný rošt. Velkou výhodou je i komoda s přebalovacím pultem, která usnadní rodičům, hlavně maminkám, jednoduché přebalování miminka. Dětský pokoj, který Vám představujeme na horní fotografii, všechny tyto kritéria splňuje.

 

      

 

Dalším velkým plusem je fakt, že francouzský výrobce používá ABS hrany, na nábytku nenajdete žádný ostrý roh a všechny díly jsou certifikovány. Jednoduchý design dětského pokoje, doplnil francouzský výrobce příjemným efektem na každém z dílů nábytku. Béžová, či spíše světle hnědá barva jako doplněk působí opravdu originálně. Základním odstínem je pak bílá, můžete tedy dětský pokoj pořídit jak pro holčičku, tak pro chlapečka. Protože se jedná o dětský pokoj, který se skládá z jednotlivých dílů, není problém v budoucnu, pořídit právě klasickou dětskou postel, či jiné doplňky. Na další fotografii, Vám představíme dětský pokoj, který je tak trochu v retro designu, vysoké kvality. Celá kolekce Sorbet, je navíc efektně doplněna barevnými obrazci v podobě kostek, které působí velmi originálně. Posuďte sami, jak může tento dětský pokoj vypadat velmi originálně.

Postýlka jako dětský pokoj

Ano i takovou možnost, nabízí základní provedení a využití postýlky Celeste, kdy jejím pořízením můžete v pozdějším věku dítěte získat následovnou demontáží dětský pokoj. Demontáží postýlky získáte klasickou dětskou postel pro matraci 90x200 cm, včetně roštu, šuplík pod postel, noční stolek, komodu, regál a knihovnu. Nyní se cena tedy určitě nezdá vysoká, s ohledem na to, že získáte kompletní dětský pokoj. Protože se jedná o kolekci, která nabízí samostatné díly, tak můžete dokoupit další potřebný nábytek, jako třeba šatní skříň. Francouzský výrobce nabízí také dětský nábytek pro miminko v té nejvyšší možné kvalitě, o čemž svědčí zakončení pomocí ABS hran, nábytek nemá žádné ostré rohy a je certifikován. Jak může v budoucnu dětský pokoj z kolekce Celeste vypadat, Vám nabízíme ne poslední fotografii.

 

     


Nabídka nejrůznějších provedení dětských pokojů pro miminko, je od francouzského výrobce velmi široká. Výhodou je, že všechny kolekce Vám představujeme s možností výběru samostatných dílů tak, abyste nebyli nuceni pořizovat nábytek, který nevyužijete.