Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pokoj pro miminka v netradičním designu

Již po-dvakrát jsme Vám představili francouzský dětský nábytek, ať už pro kluky, či holky. Proto i dnes tomu nebude jinak a budeme se věnovat poslední kategorii v dětských pokojích a to dětskému pokoji pro miminka. V této kategorii má francouzský výrobce nejmenší zastoupení, ale posuďte sami, že i zde najdete dětský nábytek pro naše nejmenší velmi vysokých kvalit a ojedinělého designu.

 

                                                      

 

Kolekce Celeste je neuvěřitelná a od narození až po dospělost

Začnete tím, že si pořídíte kompaktní postýlku pro miminko s rozměrem místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Z druhé strany postýlky je příjemné "sofa", kde si maminka může s miminkem sednout třeba při nočním kojení, kde si může tatínek sednout, když si s miminkem hraje. Až vaše miminko postýlce odroste, můžete snadnou přeměnou získat klasickou dětskou postel až do dospělosti dítěte pro matraci o velikosti 90x200 cm a hlubokými šuplíky v sadě a navíc ještě získáte psací stůl.

 

      

 

Pořízením postýlky tak máte vystaráno až do dospělosti, nemusíte postýlku ani likvidovat, nebo někam nabízet na bazaru, zkrátka máte vystaráno na opravdu dlouhou dobu. A kdyby vám přeci jen do pokoje něco chybělo, v kolekci Celeste pořídíte další nábytek v identickém designu jako velká šatní skříň, nebo komoda s šuplíky. Ano, pořizovací cena je sice vysoká, ale s ubíhajícími léty se vám vrátí v podobě úspory za nábytek, který nebudete muset už pořizovat. na dalších fotografiích kolekce Sacha, která je rovněž velmi unikátní svým designem.

   

S nábytkem Aldo se vyrůstá a ještě šetří peníze, jelikož počáteční investice do postýlky se vám mnohonásobně vrátí. Takže jak to tedy s touto postýlkou je? Začnete tím, že si pořídíte kompaktní postýlku pro miminko s rozměrem místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Z druhé strany postýlky je velmi praktický regál, který samozřejmě využijete dále i po rozložení postýlky na dětský pokoj. Až vaše miminko postýlce odroste, můžete snadnou přeměnou získat klasickou dětskou postel až do dospělosti dítěte pro matraci o velikosti 90x200 cm a dalšími díly jako je psací stůl, komoda.

                                            Postýlka přeměněná na dětský pokoj Sacha

 

Francouzský výrobce u této kolekce, tentokráte vsadil na jednoduchost. Dětský nábytek z Francie to je kvalita, nadčasový design a doufáme, že nám určitě dáte za pravdu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.