Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pokoj pro kluky v netradičním designu

Dnes se budeme věnovat netradičnímu zařízení dětskému pokoji pro kluky. Francouzský i španělský výrobce nabízí originální design dětského nábytku, který udělá radost všem malým klukům. V takovém dětském pokoji zažijí určitě mnoho dobrodružství se svými kamarády a přitom se můžou pochlubit originálním designem, který nemá každý malý klučina.

 

Pokoj pro maximální úsporu místa

Nabídka multifunkčních dětských postelí je na našich stránkách rozhodně jedna z největším na našem trhu a tak si myslíme, že opravdu již lze vybrat cokoliv tak, aby jste byli spokojeni. Celá řada designů, ale také odstínů, které vždy mají za cíl nejen to, aby se dětská postel líbila, ale především v malém interiéru dětského pokoje ušetřila pokud možno co nejvíce místa. Dětský pokoj by neměl být jen elegantní a hezký, ale také prostorný a vzdušný. Docílit takového dětského pokoje, kde zbude i místo na hraní je v dnešní době již opravdu snadnou záležitostí. Nejvíce místa ušetříte vždy správnou volbou, výběrem dětské postele, ideálně multifunkční provedení s psacím stolek jako vám představujeme právě teď, nebo patrovou postelí s psacím stolem. I těch je v nabídce spousty.

     

Kolekce Chic vám nabízí inspiraci, jak bydlí děti ve ŠpanělskuI v této zemi rodiče stejně jako u nás, jednoduše potřebují v dětském pokoji šetřit místemPokud vás dětská postel oslovila a máte dvě děti a chcete tohoto praktického designu pro úsporu místa v pokoji využít, lze. Dětská postel je variabilní, lze sestavit zrcadlově a tak můžou mít děti tyto dvě postele naproti sobě. A pokud máte dvě děti, holku a kluka, ani to není překážkou, identickou dětskou postel najdete v nabídce i s modrými úchyty.

 

Pokoj pro více kluků

Populární spojení odstínu bílé a černé, nový trend do interiéru dětského pokoje, takzvaný styl "black and white. V kolekci dětského nábytku Bo7 navíc máte možnost kombinovat hned několik provedení a to kombinace s bílou, kombinace s dubem molina, nebo kombinace všech tří odstínů. Díky široké nabídce samostatných dílů existuje nekonečné množství možností, jak dětský pokoj vybavit. Kolekce či spíše výběr z nabídky dílů je velmi flexibilní a tak si tento nádherný, nadčasový design poradí s jakýmkoliv rozměrem dětského pokoje, ale také tvarem. V nabídce najdete i rohové provedení šatní skříně, nebo police na zavěšení na stěnu, vše prvky, které vám ušetří značné místo na podlaze.

     

 

V hlavní roli tohoto návrhu dětského pokoje je však patrová postel, kterou lze využít i jako řešení místa na spaní až tří dětí. Vše záleží na tom, jakým způsobem využijete šuplík. Jedna z možností je využití jako přistýlky, když do šuplíku vložíte matraci a druhá možnost je využití šuplíku jako klasického úložného prostoru a máte tak k dispozici patrovou postel pro dvě děti s velkým úložným prostorem, který ještě navíc doplňuje šatní skříň. Nadčasový design ve vysoké kvalitě s povrchovou úpravou poctivou dýhou. Za zmínku také stojí tloušťka materiálu a celkové zpracování, které snese i nápor dětí v dětském pokoji. Dětské pokoje, od španělského i francouzského  výrobce, nabízí hned několik plusů. Především moderní design, více než příjemnou cenu a pověstnou kvalitu francouzského výrobce. Udělejte svým dětem radost, v podobě nového originálního dětského pokoje od nábytku Aldo.