Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pohodlně se usaďte

V každé domácnosti potřebujeme ať už do obývacího pokoje, či kuchyně, především pohodlnou pohovku, křeslo, židli, nebo kancelářské křeslo. Nesmíme zapomínat na děti, které rovněž v dětském pokoji potřebují k odpočinku pohodlně se usadit. Máme pro Vás pár tipů ze sedacího nábytku na našem portále.

Obývací pokoj jako na dlani z houpacího křesla

Jistě jste se již někdy s houpacím křeslem setkali. A právě houpací křesla, ale v trendy nové podobě, zažívají nyní svůj velký comeback. Elegantní, pohodlné a rozhodně určené k odpočinku. Houpací křeslo, které vám nabízíme nyní, je však i velmi příjemným, hezkým bytovým doplňkem, který zase o něco více změní ráz vašeho obývacího pokoje, ale třeba i ložnice.

       

Oblíbený, béžový, nebo šedý odstín pak křeslu ještě více dodává jakési pomyslné elegance. V kombinaci s řadou funkcí, snímatelným potahem a masívní konstrukcí ze dřeva, získáte ale také kvalitní kus nábytku. Jako doplněk ložnice, obývacího pokoje, nebo třeba také dětského pokoje, může vhodně zaplnit zbytečně prázdný kout.

Kuchyně, barové židle zažívají velký comeback

Ano, trend barových židlí jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc jsou velmi praktické. Do moderní kuchyně patří bar. Nabídka je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních až po ty stylové a to v nejrůznějších designech a nejrůznějších materiálů. Barové židle z masivu ve stejném designu jaké představujeme židle jídelní, barové židle z plastu, kovu a dalších potahových materiálů.

 

      

 

Dětský pokoj

Židličky, stolečky a křesílka pro děti nabízejí široké využití. Vytvořte dětem koutek, kde si mohou kreslit, tvořit a zároveň si hrát, ale také připravovat do školy. Tyto kusy nábytku si vaše děti zamilují!
Tento dětský nábytek je vyráběn převážně z masivu. Materiál je odolnější, ekologický, zdravotně nezávadný a dá se z něj vytvořit zajímavý design.

     

 

Vybírat můžete z široké nabídky, nechybí dětské otočné židledětské židle na kolečkách, dětské rostoucí židledětské židle k psacímu stolu, pohodlná čalouněná křesílka i lehké stolky na hraní. Máme k dispozici i menší rozměry tohoto nábytku, jež jsou pro malé děti bezpečnější i pohodlnější a využijí je při svých hrátkách. Židličky lze pořídit samostatně nebo v sestavně po více kusech, včetně stolu. Uvítáte výběr z krásných, veselých barev, jež rozzáří atmosféru v pokojíčku a dodají mu šmrnc. Nakupujte stylové a originální dětské židle za výhodné ceny a s dopravou zdarma. Šťastnou ruku při výběru sedacího nábytku, přeje kolektiv pracovníku, nábytku Aldo.