Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pohádkové postele pro kluky

Prostor, komfort, nadčasový design, to jsou dětské pohádkové postele na Aldu. Stačí jeden pohled a vaše děti budou očarováni úžasným stylem tohoto nábytku. Při pohledu na jejich tvary se vašim dětem budou zavírat oči. Budou si přát usnout na pohádkových postelích a zdát se jim budou jen ty nejpohádkovější sny. Tyto dětské postele splňují všechna kritéria pro kvalitní a pohodlný spánek. Dětský pokoj s takovou postelí udělá vašim dětem určitě radost.

Dětská postel Auto

Vysněný nábytek pro kluky, kteří by chtěli být malými řidiči. To je dětská postel Auto, kterou vám představíme na první fotografii. Postel Auto je 100 % ekologickým výrobkem, a proto je vhodná pro zdravý spánek Vašeho dítěte. Vyrobena je z laminátové desky, navíc materiál je ošetřen vodou ředitelnou, akrylovou barvou. V ceně postele je rošt, dřevěný, laťkový. Dětskou postel Auto nabízíme v několika barevných variantách, z nichž červená a modrá jsou základními odstíny. Dětskou postel lze pořídit pro dva malé brášky, jednoduchým dodáním zásuvky, kterou vytvoříte další místo na spaní. Dětská postel Auto, patří do stejnojmenného systému, který nabízí samostatné díly nábytku k sestavení celého interiéru dětského pokoje.

 

    

 

Dětská postel SOS

Budou si vaše děti přát usnout jako praví požárníci? Kombinace různých barev a originálního designu s ergonomickými prvky zaručují maximální pohodlí, relax i spánek. Této posteli zkrátka žáden malý požárník neodolá. Podporujte v dětech jejich fantazii kreativitu, věřte, že je to možné i pomocí originálního nábytku. Dětská postel patří do modulového systému, který nabízí samostatné díly nábytku k sestavení kompletního dětského pokoje. Kvalitní laminátová deska spolu s vodou ředitelnou, akrylovou barvou nabízí ekologické, zdravotně nezávadné řešení. Tyto pohádkové postele a spousty dalších najdete na našem e-shopu v kategorii dětského nábytku, v podkategorii dětské postele.

 

   

 

Dětská postel pro dva

Na závěr vám představíme dětskou postel Bussy, která nejvíce zaujala rodiče dvou dětí. Ano, máme na mysli dětskou patrovou postel. „Takovou postel bych chtěl mít doma“, řekl dnes, když jsem pro vás psala tento článek. Dětská postel je velmi praktická s prostorem na umístění dvou lůžek. To přivítají nejvíce maminky, pro využití většího udržení pořádku v dětském pokoji, což v případě malých kloučků jistě patří k obtížným záležitostem. Patrová postel je vyrobena z laminátové desky a všechny její hrany jsou zaobleny pro větší bezpečnost. Spolu s povrchovou úpravou pomocí vodou ředitelné, akrylové barvy, patří k ekologickým, zdravotně nezávadným produktů. V ceně postele je i rošt.

 

   

 

Doufám, že Vás dnešní nabídka dětských postelí pro vaše kloučky zaujala a příště vám představíme dětské postele pro vaše malé princezny. Na nábytku Aldo je největší výběr především v kategorii dětského nábytku.