Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pohádkové postele pro dívenky

Ne vždy se povede proměnit dětský pokoj dle vkusu a přání našich dětí, tudíž se může stát , že veškerá naše snaha přijde vniveč. Z toho tedy vyplývá, než se pustíme do zařizování dětského pokoje, vždy to s dětmi konzultujme. Dnes vám představíme dětské postele pro holky, malé slečny, které určitě rozzáří každé dětské oči.

Dětská postel z masivu

Také je vaše princezna milovníkem pohádek natolik, že by nejraději měla vyzdobený pokojíček v tomto stylu ? Dnes již není tento sen žádnou překážkou k uskutečnění jejího snu. O tom, jak jednoduše můžeme zařídit dětský pokoj do jejich oblíbených pohádkových či filmových postav , vás přesvědčíme na první fotografii. Co takhle příjemný, až něžný design kolekce dětského nábytku Pino od belgického výrobce? I takovou designově originální a pohodlnou dětskou postel pro malé princezny vám na Nábytku Aldo nabízíme. Postel má všechny hrany oblé a tudíž je tedy i bezpečná. Použité materiály pro výrobu postele je laminátová deska. Rovněž povrchová úprava pomocí zdravotně nezávadné, akrylové barvy, nabízí několik pastelových odstínů k výběru. Dětská postel je jeden ze samostatných dílů z kolekce dětského nábytku Pino, z které si můžete sestavit kompletní dětský pokoj.

 

     

 

 

Dětská postel Biotiful

V dnešní době je díky využití moderních technologií výroby a pestré nabídky našeho e-shopu, možné upravovat potřebám dítěte i nábytek, což je nejen lákavé, ale především praktické a ekonomické. Na následující fotografii vám představíme postel, kterou lze opravdu zařadit mezi velmi elegantní. Tato dětská postel je ideálním řešením do malých prostorů dětského pokoje. Zabere málo místa a vaše princezny zde najdou vše potřebné, co ke svým aktivitám potřebují. Po schodech vystoupí do svého království klidného spánku, prostor pod postelí je určen k jejich výtvarným kreativitám v podobě psacího stolu. Postel doplňuje i komoda a závěsná polička. Postel je vyrobena z laminátové desky, na schodech slouží bok také jako zábrana proti upadnutí a všechny hrany postele jsou zaobleny tak, aby se dítě nemohlo zranit. Celá sestava je ošetřena vodou ředitelnou, akrylovou barvou, nábytek je tak zdravotně nezávadný a ekologický.

 

    

Dětský nábytek Biotiful francouzského výrobce

 

Dětský nábytek Chic je opravdu šik

O volbě nábytku rozhoduje mimo jiné i věk a pohlaví dítěte. Dětský pokoj můžete vhodným nábytkem změnit na pokoj princezny, ale také na dětský pokoj pro malé rebelky, které si raději hrají s auty. Kvalitní postele představují nejen variabilitu, ale také zábavu a radost. Růžový odstín společně s příjemným a bezpečným zaoblením je velmi vyhledávaný design dětského nábytku pro dívenky, ale v případě kolekce Chic se nic nesmí přehánět. Malé rebelky netíhnou k růžové všude a za každou cenu. Postel patří do modulového systému dětského nábytku, který nabízí samostatné díly k sestavení celého, kompletního dětského pokoje. Postel je opatřena certifikátem o zdravotní nezávadnosti, bezpečnosti a splňuje veškeré normy na kvalitní nábytek dnešní doby.

 

    

 

Toto je jen malá ukázka dětských postelí, které najdete na Nábytku Aldo v kategorii dětské postele. Výběr je také velmi unikátní v kategorií postelí pro kluky a nesmíme zapomínat ani na nabídku postelí pro děti v neutrálních odstínech, vhodných pro sourozence, kluka i holku.