Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Počáteční investice za značkový dětský nábytek se vám vrátí

A my vám dnes představíme kolekci značkového dětského nábytku, která vás přesvědčí o tom, že značka se s ohledem na několikaleté využití nábytku vyplatí. Ano, počáteční investice je markantně vyšší, než u klasického dětského nábytku. Ale vezměme v potaz několik "pro". Především je zde prodloužená záruka a to až na sedm let. Dětský nábytek nabízí velmi důmyslný design, kdy začnete dětským pokojem pro miminko a nábytek, kromě postýlky můžete využívat až do dospělosti dítěte. Ale i postýlka poslouží nejméně do 12 či 15 let věku dítěte, jelikož po jejím rozložení získáte rozměr místa na spaní 80x180 cm. Ale když už dítě studuje, doporučujeme přestat postýlku byť i rozloženou využívat a raději pořídit  klasickou dětskou postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm, nebo postel už přímo pro studenty s rozměrem 120x200 cm. A tyto možnosti vám dnes představíme na jedné konkrétní kolekci značkového dětského nábytku pro kluka pod značkou Galipete.

 

Začínáme dětskou postýlkou

Před narozením miminka každý rodič hledá to nejlepší pro možné vybavení dětského pokoje. Nejdůležitějším dílem nábytku je u miminka rozhodně dětská postýlka, jelikož první rok života vaše miminko převážně prospí. A tak především u dětské postýlky na kvalitě velmi záleží. Dětská postýlka z kolekce značkového nábytku Galipete nabízí prodlouženou záruku až na sedm let a takovou záruku může nabídnout výrobce jen pro opravdu velmi kvalitní nábytek. Postýlka je unikátní v možném jejím rozložení na klasickou postel pro školáka a to v rozměru místa na spaní 80x180 cm. Postýlku tak může vaše ratolest využívat až do studijních let, případně jak jsme již zmínili můžete změnit na klasickou dětskou postel v identickém designu a ze stejné kolekce. A využít můžete i ostatní vybavení dětského pokoje, pokud zařizujete interiér jako celek. V nabídce dílů je k dispozici komoda, dva rozměry šatní skříně. Pokud tedy rozložíte postýlku na postel, stačí pořídit jen psací stůl, který v naší nabídce samozřejmě najdete. A můžete ještě pořídit noční stolek, nebo velmi praktický regál.

 

Dětský pokoj pro miminko Marcel    Součástí postýlky je rovněž komoda s přebalovacím pultem, šuplíky a regály. Rodiče tak mají vše po ruce a nemusí nikam odbíhat. Šuplík postýlky  je pro matraci 80x180 cm, přistýlka pro starší dítě, nebo pro případné přespání dospělé osoby, která u miminka spí když je nemocné, nebo prostě jen miminko hlídá.

 

Pořizujeme další nábytek k dětské postýlce

Až miminko dětské postýlce odroste a pomalu se blíží začátek školní docházky, je třeba začít zařizovat dětský pokoj s ohledem na tuto skutečnost. je na čase tedy pořídit psací stůl, šatní skříň, možná i komodu či regál. S tímto nábytkem si však dítě vystačí až do dospělosti. Co nabízí designový, značkový dětský nábytek? Je to vždy něco navíc a v kolekci Nautica je to rovněž originální provedení. Dětský pokoj byl navržen s tématikou moře a lodí. Rovněž spojení odstínů této tématice odpovídá. Značkový nábytek to je rovněž možnost pořídit dekorace a doplňky, v případě tohoto návrhu je to stolní lampa, stropní lampa, povlečení na postel včetně přikrývky a dokonce i koberec. Můžete vybírat rovněž ze dvou typů postelí, menší pro školáka v rozměru 90x200 cm a větší pro studenta v rozměru 120x200 cm. A pokud jste díly nábytku pořídili hned do pokoje miminka, stačí pak jen změny postýlky na postel, případně pořídit už jen psací stůl. Pokud tedy dítě využije opravdu 20 let. Je tedy pořízení značkového nábytku dražší než přeměna celého pokoje pro miminko na pokoj pro školáka, pak pokoj pro studenta?

 

                                                            

 

A poslední věc, kterou určitě chceme zmínit. Přeci originální design. Značkový nábytek je opravdu jiný a vaše děti budou mít moc hezké prostředí. Dnes jsme představili jen jednu z mála kolekcí, kterou u nás v nabídce tohoto typu nábytku najdete. I další kolekce (nechybí ani nabídka dětského nábytku pro holky), stojí rozhodně za inspiraci.