Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele z masivu, které překvapí

Možná i vy když jste byli malí, jste měli se svým sourozencem patrovou postel. Design patrových postelí před několika desítkami let byl v podstatě velmi jednoduchý. Dvě palandy nad sebou, žebřík a přírodní odstín dřeva borovice. Ve většině případů byly k mání pouze patrové postele z masivu v tomto klasickém provedení. Design patrových postelí dnes to je ale už zcela něco jiného. Nejedná se už jen o vyřešení místa na spaní. Patrové postele z masivu nabízí kromě spaní také úložné prostory, nebo v některých případech i psací stůl. Důmyslnost designu se každým rokem navyšuje a pořízení patrové postele do rozměrově malého dětského pokoje může být opravdu velkou úsporou místa v interiéru. Co je ve světě designu patrových postelí nového, o tom si dnes něco povíme.

 

Patrová postel z masivu s psacím stolem

Hledáte řešení, jak ušetřit místo v dětském pokoji nejen vašim ratolestem na hraní, ale chcete aby jejich pokoj byl vzdušný a prostorný? Snažte se pořídit patrovou postel, která vám kromě místa na spaní pro vaše děti nabídne i něco navíc. A může to být zrovna psací stůl. Představíme vám jedno unikátní řešení belgického výrobce, který design pojal velmi prakticky. Patrová postel s klasickým horním lůžkem je doplněna dolním lůžkem, které je možné velmi jednoduše složit a vytvořit příjemné křeslo na posezení. Křeslo děti mohou využít v průběhu dne, kdy palanda alespoň nezasahuje do prostoru pokoje. A večer palandu jednoduše rozložíte na spaní. Dalším prvkem patrové postele je zmiňovaný psací stůl, kterým opět ušetříte místo v interiéru dětského pokoje.

 

Patrová postel Mezzanine     Patrová postel Pino grey

 

Na ilustračních fotografiích představujeme, jak příjemně působí patrová postel i na pohled. Nejen důmyslný design, ale dětský nábytek z masivu dnes, je také moderní. Přitom je samozřejmě zachována zdravotní nezávadnost dána materiálem dřeva borovice. Patrovou postel si můžete pořídit kromě šedého odstínu, který představujeme na fotografii také v bílém provedení. Bílá patrová postel zase může oslovit rodiče dvou holčiček.

 

     

 

Kromě možnosti složení dolního lůžka a psacího stolu je součástí patrové postele také systém polic. Ty jsou umístěny velmi vhodně hned vedle psacího stolu. nabídka dětského nábytku je velmi široká a tak můžete k patrové posteli pořídit další díly pro vybavení celého dětského pokoje. Nechybí regály, šatní skříně či jiné doplňky.

 

Patrová postel z masivu pro tři děti

Ano, design patrových postelí si natolik změnil a zdokonalil, že dnes najdete běžně v nabídce i řešení místa na spaní pro tři děti. patrové postele s přistýlkou vyrobené rovněž ze dřeva borovice. Přistýlka je řešena šuplíkem do kterého jen stačí umístit matraci. A když vám například nejstarší z dětí již odejde z domu, pak lze šuplík dále využívat jako klasický úložný prostor. Patrová postel s přistýlkou může být řešením i pro dvě děti v případě, že přistýlku, místo na spaní navíc potřebujete třeba k občasnému přespání babičky, která děti hlídá. Ale přistýlku můžete využít i pro kamarády a kamarádky vašich dětí, pokud máte návštěvu přes noc, pro příbuzné a podobě. Šuplík také nemusí být nutně umístěn přímo pod dolním lůžkem, ale kdekoliv v interiéru dětského pokoje.

 

                              

 

Pro milovníky dřeva borovice v jeho původní podobě jsme zachovali tradiční provedení patrových postelí. Tak jak můžete vidět na druhé fotografii, kdy je patrová postel ošetřena pouze bezbarvým vodou ředitelným lakem a dřevo borovice je tak zcela viditelné. Ale můžeme upřímně říci, že nejoblíbenějším odstínem je transparentní bílá. Odstín, který není zcela kryjící, ale zůstává zachována viditelná struktura dřeva.

Netradiční tvary a designy patrových postelí

V  nabídce jsou také patrové postele, která nemají lůžka umístěná pod sebou, ale jsou do pravého úhlu. tato rohové řešení může zaplnit prázdný kout do kterého nemáte co dát. Úspora místa v interiéru dětského pokoje opět značná. Design nepravidelně umístěných lůžek se stává stále oblíbenějším řešením, jelikož je velmi působivý. Nabídka takových patrových postelí není sice zdaleka tak široká jako klasických patrových postelí, ale i tak je z čeho vybírat.

 

     

 

Závěrem snad ještě informace, že i když u patrové postele na fotografii není umístěný šuplík či sada dvou šuplíků, jejich pořízení je vždy možné. Stačí kontaktovat naše prodejce. Úložné prostory se především v malém interiéru vždy hodí. Nechybí samozřejmě ani bezpečnostní prvky, jako je zábrana po celém obvodu horního lůžka. To platí vždy pro všechny patrové postele. A nezapomínejme ještě na širokou nabídku designů patrových postelí, které jsou vyrobeny z laminátové desky v nejrůznějších odstínech.