Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele v bílém designu

Náš francouzský výrobce, rozšířil nabídku dětských patrových postelí, na našem portále nábytku Aldo, takže patrové postele mají opravdu o mnoho podob. Nabízí tak zvané patrové postele pro jedno dítě, ale rovněž pro děti dvě, nebo tři. Nejvíce vyhledávané jsou patrové postele multifunkční, které řeší nedostatek místa v interiéru. Dnes si představíme některé z těchto patrových postelí v čistém bílém designu.

 

Jedno místo na spaní

Bílý odstín je jen málokdy bez kombinace dalšího odstínu. Patrové postele čistě v bílém provedení jsou takové fádní, nedětské. A tak my se vám budeme dnes snažit představit ty patrové postele, které bílého odstínu mají pokud možno co nejvíce. A některé z nich opravdu sněhově bílé bez dodání jiného odstínu jsou, ale není jich mnoho.

 

                                             Patrová postel Mezzanine s psacím stolem    

 

Dvě místa na spaní


Jednou z nejprodávanějších patrových postelí od našeho francouzského výrobce, je beze sporu dětská patrová postel Leo. Jejími hlavní atributy je netradiční designové zpracování, vysoká kvalita a funkčnost. Díky výsuvnému šuplíku získáte úložný prostor a ušetříte místo, tolik potřebné pro hraní dětí. Dětská postel nabízí dostatek nejen prostoru na spaní, ale také pro ukládání různých dětských potřeb do velice dobře řešených polic, mezi dvěma prostory na spaní. Dětská postel v bílém provedení také nabízí spojení s dalšími díly z kategorie dětského nábytku v bílém provedení. Sestavte svým dětem dětský pokoj dle jejich přání a daných aktuálních potřeb. Tato patrová postel se vyznačuje vysokou kvalitou na rozdíl od nízké, dostupné ceny.

 

Patrová postel Leo    

 

Tři místa na spaní

Dětská patrová postel Bibliobed, s možností spaní až pro tři děti patří rovněž k velmi vyhledávaným. Tato patrová postel nabízí netradiční a přitom velmi praktický design za velmi příjemnou cenu, v moderním bílém provedení. Tuto patrovou postel můžete použít také pro dvě děti a šuplík mít jako klasický úložný prostor, nebo právě šuplík můžete využít pro matraci 90x200 cm a získat tak třetí místo na spaní. Šuplík nabízí identický rozměr pro matraci a místo roštu má plné, vyztužené dno. Celou patrovou postel zdobí velice originální schůdky a police mezi a nad postelí, které nabízejí tolik potřebný úložný prostor. Pokud Vás patrová postel oslovila, ale chtěli byste k ní pořídit další díly ve stejném designu, můžete a to výběrem ze samostatných dílů této příjemné kolekce Bibliobed.

 

    

 

Díky obchodnímu partnerovi společnosti nábytek Aldo, francouzskému výrobci, můžeme v nabídce patrových postelí nabídnout to nejlepší ze světa designu pro děti. Doufáme, že se Vám malá ukázka z naší dětské kategorie dětské patrové postele líbila.