Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele stále oblíbenější

V letošním roce jsme rovněž zaznamenali velký nárůst prodejnosti patrových postelí do dětského pokoje. Nabídka, či spíše její rozšíření, které proběhlo na jaře letošního roku, byla velmi úspěšná již od samého počátku. Za následek to mají dva aspekty. Patrové postele představujeme také s možností třetího místa na spaní a jsou čistě ekologickým dětským nábytkem. V neposlední řadě si každý z vás může vybrat nejen z široké nabídky odstínů, ale rovněž můžete zvolit klasický rozměr na spaní a to 90x200 cm. Jsme rádi vždy, když nový nábytek, který představujeme pravidelně a aktualizujeme nabídku každý týden se vám, našim zákazníkům líbí.

 

Patrová postel pro tři děti Bibop    Patrová postel ro tři děti Bibliobed

 

Patrová postel na Aldu to úspora prostoru především

Patrové postele pořizují především ti z vás, kteří mají více dětí a bohužel málo prostoru pro zařízení dětského pokoje. V takovém případě je patrová postel velmi praktickým pomocníkem, především také díky možnosti třetího spaní a navíc také úložných prostorů v podobě výsuvných šuplíků. Patrové postele jsou vyrobeny z borovicového dřeva a ošetřeny jsou ekologickým mořidlem a matným lakem, nebo laminátové desky. Patrové postele z masivu od belgického výrobce patří také k velmi oblíbeným. Zachovává se tak ekologický charakter patrové postele. K patrovým postelím lze na našich stránkách pořídit další dětský nábytek z borovicového dřeva, jako jskou psací stoly, komody, nebo šatní skříně. Zajímavá nabídka jistě pro ty z vás, kteří upřednostňují přírodní materiály.

 

    

 

Do Nového roku budeme nabídku jak patrových postelí tak ekologického dětského nábytku dále rozšiřovat. Ekologie ruku v ruce s moderním designem je to, co také společnost Nábytek Aldo nabízí a upřednostňuje...