Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Patrové postele, s kterými vaše děti nešlápnou vedle

Nabídka patrových postelí je různorodá, ale bohužel jen málokteré z těchto patrových postelí nabízí schůdky, které by zvládly i malé děti, tedy především děti ještě předškolního věku. A proto jsme si do našeho zorného úhlu vzali právě řešení schůdků u patrových postelí. Detail? Ne, schůdky jsou naopak velmi důležité a nejen samotné schůdky. Také řešení zábradlí, aby se dítě mělo čeho přichytit. A tak dnes vám představíme patrové postele, s kterými vaše děti nemůžou šlápnout vedle, ale vždy tam kde mají. Přesně na ten správný schůdek.

 

 Dětský pokoj s patrovou postelí a psacími stoly Bibop   Patrová postel s lůžkem 140 a přistýlkou, Scotte white

 

Na fotografii vidíte příklad správného řešení patrové postele, pokud zvažujete řešení místa na spaní pro dvě děti právě pořízením patrové postele. A jestliže máte v plánu "patrovku" pořídit dětem, kde jedno z dětí má třeba teprve tři ročky, tak rozhodně patrovou postel se schůdky, které mají zábradlí a také každý ze schůdku má širokou nášlapnou plochu. Sami určitě vnímáte a cítíte z našich prvních fotografií, neskutečný rozdíl v bezpečnosti, ale také komfortu, které poskytnou schůdky, nebo klasický žebřík. A my jako prodejci nábytku jsme právě pro toto komfortní a bezpečné řešení.

 

Zaostřeno na "schůdky", patrové postele pod drobnohledem

Samozřejmě, že klasický "žebřík" je také fajn, ale ten doporučujeme minimálně od pátého roku věku dítěte. Všeobecně platí, stejný názor máme i my, že patrová postel je stále tím nejvíce úsporným řešením k danému prostoru dětského pokoje, je to zkrátka řešení, které vždy ušetří nejvíce místa a danou místnost tak využijete na maximum. Asi nebude nikdy více úspornější řešení designéry vymyšleno, patrové postele budou stále populární pro jedinečnou efektivitu využití v prostoru. Ale zpátky k našim schůdkům, které jsme si dnes pod takzvaný drobnohled vzali. Ono totiž není schůdek jako schůdek, některé ze schůdků vás překvapí dalším praktickým využitím, rafinovaně schovaným pod nášlapnou plochou. Ano, jsou to odkládací police na hračky, které se pod schůdky ukrývají.

 

                                    Patrová postel pro tři Bibliobed white

 

Zbytečně prázdný prostor francouzský výrobce využil pro umístění polic. Pod police lze schovat nejen hračky, ale třeba knížky, nebo školní pomůcky, zkrátka a dobře to, co vám a vašim dětem bude nejvíce po chuti. A věříme, že obsah polic se s věkem akorát bude měnit, police však stále budou plné a velmi užitečné.

 

Dostat se na postel by určitě pro dítě neměl být "horolezecký" výkon

Přesně tak, je celá řada nejrůznějších dětských postelí, ne vždy hovoříme jen o patrových. Třeba široká nabídka multifunkčních, vyvýšených postelí či řada dětských postelí s klouzačkou, všude jsou schůdky. A u každé dětské postele by jste měli zvážit, jak zdolné a šikovné je vaše dítko a kde bude a nebude umět vylézt, vyšplhat se, určitě ne vyškrábat, to je již známka, že schůdky asi nejsou v pořádku. Dostat se na postel by rozhodně neměl být výkon pro horolezce.

 

                                                    

 

Na dětské posteli s klouzačkou se nám líbí, že i když se vůbec nejedná o patrovou postel i zde mají schůdky širokou nášlapnou plochu, byť se jedná pouze o dva a i zde jsou v mnohdy zbytečně prázdném prostoru umístěny police. Zkrátka umění ustlat si po francouzsku platí jak pro děti, tak pro dospělé a my francouzské spaní rádi doporučíme vám všem.