Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele, nová řešení pro dětský pokoj

V letošním roce se ještě více budeme soustředit na důmyslné designy patrových postelí a to z prostého důvodu. Patří k nejhledanějšímu řešení pro vybavení rozměrově malého dětského pokoje dvou i tří dětí. Patrová postel je řešení, které dokáže ušetřit nejvíce místa v interiéru a dětem tak zůstane větší prostor na hraní. Představíme vám dnes nové, ještě lepší designy patrových postelí od francouzského výrobce. A letos je nabídka opravdu velmi originální. pestré jsou nejen odstíny, ale především design, který je rok od roku důmyslnější.

 

Patrová postel pro holky i kluky, vyberte si odstín

Patrovou postel z kolekce Ninety, kterou představujeme na ilustrační fotografii, je ideální pro vybavení dětského pokoje holek. Proč právě holek? Samozřejmě díky volbě odstínů, která padla u tohoto návrhu na růžovou ve spojení se světlou akácií. Patrová postel je vůbec první, kterou můžete sestavit při montáži dvěma různými způsoby. První variantou jsou lůžka pod sebou a druhou variantou je rohové řešení.

 

    Patrová postel Matt

 

Design patrové postele je velmi moderní a funkční. Nechybí úložný prostor v podobě prostorné skříně a odkládací prostor pro obě lůžka v podobě police. Každá z dívek má tak své soukromí. Jako doplnění úložných prostorů je zde malý šuplík. Líbí se nám také volbě či spojení odstínů, které působí elegantně. A jelikož doba, v které žijeme je technická a děti běžně tráví čas na smart telefonech či tabletech, není ničím překvapivým, že na tento vývoj reagují také výrobci nábytku. Součástí vybavení patrové postele je také zabudovaný USB konektor pro nabíjení. Ano, technické vymoženosti se už dostaly i do bytového designu.

 

Patrovou postel B od španělského výrobce v nádherné karibské modři představuje výrobce také v barevném provedení vhodném pro vybavení dětského pokoje dvou kluků. Přírodní odstín spojil s bílým a výsledek můžete vidět na fotografii. Design této patrové postele je v možnosti sestavení dvou variant první, který v nabídce máme. Flexibilní způsob sestavení je v oblasti bytového designu velkou budoucností.

 

                                                                     

 

Možnost změny sestavení postele je vítanou změnou, pokud dětem třeba chcete sestavit po nějaké době pokojíček jinak. Nebo nastane situace, že se musíte stěhovat a do nového bytu se vám třeba patrová postel s lůžky pod sebou nevejde. Pak můžete postel sestavit jako rohovou variantu. Ale určitě vás napadne spousty jiných možností, jak možné flexibilní sestavení patrové postele využít.

 

Patrová postel, flexibilní vybavení interiéru

Dalším velmi důmyslným designem, který pro letošní rok připravil francouzský výrobce je kolekce dětského nábytku Gravity, kde je spojovacím prvkem patrová postel. Tu si můžete vybrat hned v několika variantách podle toho, kolik máte dětí a jaký půdorys má váš dětský pokoj. První variantou, kterou vám chceme představit je patrová postel pro jedno dítě. Pod lůžkem vzniklý prostor lze využít na psací stůl ze stejné kolekce, nebo můžete prostor nechat volný pro umístění třeba komody, nebo nábytku, který potřebujete.

 

                                                        

 

Psací stůl je v nabídce jako samostatný díl nábytku a nemusí být nutně součástí patrové postele. Psací stůl můžete umístit kdekoliv jinde v interiéru dětského pokoje a jak jsme zmínili již v úvodu, prostor pod lůžkem využít k jinému účelu. na fotografii našeho návrhu je také praktická komoda s dvířky, na kterých je polep s tématikou komiksů. Tuto komodu můžete zvolit také s růžovým polepem, nebo s tématikou New Yorku, nebo mohou být dvířka také v přírodním provedení. Vše dle toho, zda je dětský pokoj určen holce, nebo chlapci.

 

Další variantou patrové postele je návrh pro dvě děti, kdy součástí patrové postele je i zmíněná skříňka, řekněme komoda. Rohová varianta patrové postele pro dvě děti, v návrhu na fotografii i s psacím stolem, který je použit jako součást postele pro jedno dítě. Vše jsou díly nábytku z jedné kolekce pod názvem Gravity a tak díky identickému designu je zde možností pro vybavení dětského pokoje celá řada.

 

                                                         

 

Patrová postel s polepem města New York je více svým designem vhodná pro vybavení pokoje kluků a tak jsou vybrány i další doplňky v návrhu na fotografii. Stačí ale vybrat pro komodu růžový polep a růžové či jinak holčičí doplňky a stejné vybavení pokoje může být určeno pro dvě princezny. Tedy se stejným typem nábytku. Komoda se díky růžovému provedení dvířek velmi změní a přitom se pořád jedná o stejnou komodu.

 

                                                       Patrová postel Bibop až pro tři princezny

 

A dostáváme se tak k poslední nabídce kolekce dětského nábytku Bibop, patrová postel s šuplíkem jako přistýlka. Patrová postel tak nabízí řešení místa na spaní i pro tři děti, nebo lze také využít šuplík jako klasický úložný prostor. nebo je zde levnější varianta, pořídit patrovou postel bez šuplíku, pokud máte úložného prostoru dostatek. Můžete i zde k patrové posteli pořídit v identickém designu psací stůl a komodu.

 

               

 

Stejný návrh jako představuje na fotografiích, tedy určený díky volbě doplňků a růžové komodě holkám, lze vlastně uplatnit pro dva, tři kluky. Stačí pouze obměnit komodu a doplňky, nábytek zůstává. Kolekce Gravity tak patří k prvním, která nabízí velmi flexibilní výběr daných dílů. Patrová postel Bibop v mnoha podobách a možných sestavení plně pokryje potřeby individuálně, tak jak kdo potřebujete. Letošní nabídka dětského nábytku je vskutku v důmyslném designu.