Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrové postele jako dětský pokoj

Rádi bychom vám představili jedinečné patrové postele nejen od našeho francouzského výrobce, které svým designem předčí veškeré očekávání. Patrová postel je jednou z oblíbených variant jak ušetřit trochu místa a to zejména v dětském pokoji. Uvažujete o využití této možnosti a zajímá vás jaké typy patrových postelí se vyrábějí dnes? Francouzské patrové postele jsou vyrobeny tak, že vám i v malých interiérech dětského pokoje nabídnou vše potřebné pro vaše děti.

Stará klasika

Vzpomínáte na staré patrové postele? Byla to klasika s dřevěným žebříkem, který při výstupu do horního patra, tlačil do chodidel. Někdy jsme se i uhodili do hlavy a byla s toho pěkná boule. I přesto všechno rádi se svými sourozenci, na tuto postel vzpomínáme. Svým dětem však můžete dopřát mnohem kvalitnější patrovou postel neskutečného designu! Takové patrové postele na českém trhu ještě nebyly! Posuďte sami a dáte nám za pravdu.

 

   Patrová postel Pino grey

 

Nové designy patrových postelí

Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

Máme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl, přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.

     

 

Patrovou postel Bibop si můžete vybrat na Aldo nábytku hned v několika verzích. Postel s šuplíkem nabízí místo na spaní pro tři děti a postel Bibop bez šuplíku nabízí místo na spaní pro dvě děti. Varianta, kterou nabízíme nyní (bez šuplíku), tak zase o něco málo přispěje ke snížení pořizovací ceny. Pokud máte dvě děti a dostatek úložných prostorů, šuplík by možná byl zbytečný. Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře se tak výrobce snažil zamezit případnému pádu dítěte z výšky.

 

                                           Patrová postel Stim

 

Jste rodiče dvou dětí a chcete jim dětský pokoj vybavit útulně a prostorně tak, aby v interiéru zůstalo ještě spousty místa na hraní? Řešením může být určitě unikátní nabídka multifunkčních designů od francouzského výrobce. Dětské patrové postele v širokém výběru a v několika odstínech. Patrová postel Stim je tak jednou z mnoha možných řešení vybavení interiéru rozměrově malého dětského pokoje, kdy je třeba šetřit každým centimetrem. Postel však nenabízí "pouze" místo na spaní dvěma dětem, ale rovněž dvě skříně, police a šuplík pod dolním lůžkem. Patrová postel, do které schováte řadu věcí.

 

Patrová postel Leo    

 

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek, který vám na našem portále nabízíme, musí splňovat předepsané normy ergonomie. Francouzský výrobce klade důraz hlavně na kvalitu a funkčnost. Doufáme, že vás ukázka patrových postelí, které jsou samy o sobě dětským pokojem, nadchla stejně jako nás všechny na Nábytku Aldo!