Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Space-Jumbo 36-1040-82-09A-II

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0017-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x170x102
Dětská matrace: modrý 1 dílný potah 90x200
Dětská matrace: modrý 4 dílný potah 90x200

Parametry produktu

Nosnost: pro obě lůžka 100 kg
Prostor na spaní: pro obě lůžka 90x200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská patrová postel Space to není jen místo spaní, ale i na psaní

Hledáte do malého interiéru dětského pokoje nějaké multifunkční řešení šetřící dětem prostor na hraní? Jedním z možných řešení může být právě patrová postel z masivu z kolekce Space od dánského výrobce. Dolní lůžko můžete využít klasicky na spaní, nebo pokud zvednete prostřední část roštu, získáte pro vaše děti místo na psaní. Matraci k dolnímu lůžku nabízíme čtyřdílnou proto, aby jste jejím rozložením získali opěrky a sedáky pro lavice. Demontáž a následovně montáž dolního lůžka je velmi snadná, rychlá. Dalším plusem je jistě možné pořízení dekorací, nejen polštářů, ale i dětských křesel.

 

Nabídka dětského nábytku dánského výrobce, to je zcela nový způsob pro zařizování dětského pokoje.


Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme dětský pokoj z masivu podle zájmů dětí

Kolekce Space vám díky širokému výběru z nabídky dětského nábytku v bílém provedení a řady dekorací s označením Space, umožní vybavit dětský pokoj do nejmenšího detailu. Pokud máte dva kluky, kteří mají rádi vesmír a kosmické lodě, máte k dispozici vše, co budou potřebovat. Nejlépe pak tematický dětský pokoj vystihují naše ilustrační fotografie nejrůznějších návrhů dětských pokojů.

 

Matrace pro horní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace v jednom díle, modrý
snímatelný potah

Matrace pro dolní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace ve čtyřech dílech pro možné využití jako sedáku a opěrky, modrý snímatelný potah

Technické parametry matrací - certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška jednodílné i čtyřdílné matrace 9 cmHoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.