0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Patrová postel z masivu Pino PISBHK15

Výrobce: VP
Kód: VP0042-2014
Dostupnost:
nedostupné
Postel: 208x140x103x99 cm
Sada šuplíků: 2x- 97,5x20,3x87,5 cm

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Prostor mezi lůžky: 68 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Patrová postel z masivu úsporně řeší interiér dětského pokoje

Návrh designu patrové postele z masivu od belgického výrobce se nám líbí hned z několika zásadních důvodů. Předně lůžka nejsou pod sebou, ale patrová postel je rohová varianta sestavení. Design či spíše lůžka lze při vlastní montáži zrcadlově převrátit tak, jak vám vyhovuje. Lze tedy schůdky umístit na opačnou stranu. Nechybí ani úložné prostory v podobě polic Variantou je sada dvou šuplíků, nebo můžete patrovou postel pořídit zcela bez šuplíků. Líbí se nám i odstín šedé, který zachovává viditelnou strukturu dřeva a v interiéru dětského pokoje působí elegantně. Tmavý odstín je vhodný pro dva kluky.Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní, můžeme říci praktické zpracování. S kvalitou úzce souvisí i materiál, kterým je dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nedochází tak k pozdější deformaci nábytku. Desky mají také tloušťku u hlavní nosné konstrukce až 3,5 cm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Patrová postel především do malých prostorů

Patrovou postelí, navíc v návrhu rohového řešení, dokážete ušetřit snad nejvíce místa v interiéru. Pokud bychom měli plochu srovnat se dvěma samostatnými lůžky, pak úspora je opravdu značná. Nemluvě o možnosti pořízení ze dvou variant šuplíku. Design, který vám nyní nabízíme můžete také pořídit v jiných odstínech, například patrová postel bílá, nebo patrová postel přírodní.

 

V kolekci dětského nábytku Pino si můžete vybrat z široké nabídky designů dětských postelí z masivu. Nábytek je velmi kvalitní a společným jmenovatelem je dřevo borovice. Proč ale pořídit patrovou postel, kterou nabízíme nyní?- máte málo místa v interiéru dětského pokoje
- upřednostňujete kvalitní dětský nábytek z masivu
- hledáte variabilní řešení s možností přizpůsobení vašemu interiéru
- hledáte patrovou postel s úložnými prostory
- vyhovuje vám, když děti nespí pod sebou
- chcete, aby horní lůžko mělo i zábranu
- rozměr místa na spaní 90x200 cm pro lůžkaVP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

-25%
Dětská postel Bibop - 3 osoby

Dětská postel Bibop - 3 osoby

Dostupnost:
19 819 Kč
doručení do Vánoc
14 864 Kč
Patrová postel Double Vip

Patrová postel Double Vip

Dostupnost:
2 - 3 týdny
8 298 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.