Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Cowboy-XXL-A19-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00230-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: XXL-A19-1-209x150x104
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská patrová postel pro kluky

Řešením pro kluky v rozměrově malém dětském pokoji je určitě pořízení patrové postele, jelikož ta vám ušetří spousty místa. Zbyde tak prostor dětem na hraní. Představujeme jednu z mnoha možností z nabídky kolekce Cowboy od dánského výrobce. Ten nabízí zcela nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje, jelikož stejně jako k patrové posteli i do celého dětského pokoje můžete pořídit řadu dětských dekorací s tematikou kovbojů a westernu. Pokud máte doma dva malé rošťáky, určitě je těmito dekoracemi oslovíte. Co se nám ale dál na posteli velmi líbí? Jestliže vaše děti patrové posteli již odrostou, můžete ji velmi jednoduše demontovat na dvě samostatná lůžka. Také je to výhodné v případě, kdy jedno z dětí je starší a odejde dříve z domu. Můžete pak mít v pokoji jen jedno lůžko ze dvou. Ale kolekce dětského nábytku toho nabízí daleko více.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Kolem celého horního lůžka nechybí zábrana. Cena postele s rošty. Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro malé kovboje

Všechny dětské dekorace u patrové postele jsou s tematikou pro kovboje. Konkrétně se jedná o látku kolem lůžka, která je velmi kvalitní, ručně vyšívaná, dětské polštáře a matrace se snímatelným potahem v odstínu tak, aby ladil s ostatními dekoracemi. Z nabídky dekorací pak můžete ještě pořídit sedací vak, nebo dětský kapsář s možností zavěšení na postel. To jak bude finální podoba patrové postele vypadat je jen na vás.

 

V nabídce dánského výrobce najdete další díly pro možné zkompletování celého dětského pokoje v jednotném designu. Můžete si vybrat z nabídky skříní a regálů, psacích stolů, komod a dokonce nechybí ani dětské židličky a stolku z masivu. Jak příjemně a především originálně pak takto zařízený dětský pokoj vypadá, můžete posoudit na našich fotografiích.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská patrová postel z masivu rozkládací bílá

Dětská patrová postel z masivu rozkládací bílá

Předpokládaný termín: 2-3 týdny
22 264 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.