0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel z masivu Cowboy-Basic-A8-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00233-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: Basic-A8-1-208x177x101 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská patrová postel z masivu, ideální řešení malých interiérů

Pokud pro zařízení dítěte máte opravdu velmi málo místa, ideálním řešením je pořízení vyvýšeného lůžka. Do prostoru pod lůžkem můžete umístit další nábytek, jako třeba psací stůl, komodu, nebo nějaký regál. Tento nábytek tak nebude zabírat místo v dětském pokoji, ale pod lůžkem. Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce je velmi široká, nechybí ani klasické patrové postele pro dvě děti, nebo nízké dětské postele či dětské postele s přistýlkou. Dánský výrobce přináší zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů a to především díky dekoracím a doplňkům, které jsou velmi originální. Kolekce Cowboy ostatně jak už samotný název napovídá představuje dětské dekorace s motivem westernu, námět pro malé kovboje.

 

Tip Aldo: patrovou postel můžete demontovat na klasické nízké lůžko

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Zábrana po celém obvodu postele. Cena postele s roštem. Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.