Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel se stolem a skříni Mila

Výrobce: PRS-S
Kód: PRS0037-2016
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
12 134 Kč

Parametry produktu

Barva: fialková-bílá
Výška (cm): 178 cm
Šířka (cm): 205 cm
Hloubka (cm): 120 cm
Nosnost: 90 kg
Hmotnost: 131 kg
Počet balíků: 6 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: deska s otvory
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Patrová postel pro holku, řešení velmi malého interiéru

Nabídka bytové designu přináší rok od roku stále důmyslnější návrhy nábytku, který řeší nedostatek místa v interiéru. Tentokráte vám nabízíme řešení nedostatku místa v dětském pokoji malé, ale i větší slečny prostřednictvím patrové postele. Francouzský výrobce jako autor designu vsadil na tradiční dívčí odstíny a to fialkovou ve spojení s bílou. Patrová postel kromě místa na spaní nabízí pod vyvýšeným lůžkem psací stůl, police, šuplík pod pracovní deskou, šatní skříň se zrcadlem a další police vedle ní. S ohledem na rozměr postele, který vám v dětském pokoji zabere, je to více než dost. A pokud přeci jen máte ještě nějaký ten prostor v dětském pokoji navíc, v identickém designu můžete v kolekci Mila pořídit komodu s šuplíky, nebo praktický regál. Kolekce nabízí také klasickou dětskou postel a další díly nábytku pro vybavení rozměrově většího interiéru dětského pokoje.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu ve spojení s důmyslným designem. Pro výrobu patrové postele použil laminátovou desku s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v ceně postele. Doprava zdarma.

 

Dětský pokoj pro dvě slečny

Jak zařídit dětský pokoj malých rozměrů, když máte dvě děti, nebo dokonce tři a všechny jsou holky? Například v kolekci Mila můžete patrovou postel spojit s klasickou dětskou postelí. A i tak ušetříte místo především v tom, že součástí patrové postele je řada dalších dílů nábytku a tak v pokoji třeba nebudou muset být dva psací stoly. Kombinace patrové postele, která je určena pro jedno dítě a klasické postele, je rovněž cestou, jak ušetřit místo. Můžete také v naší nabídce patrových postelí pořídit postel pro dvě děti, nebo patrovou postel s přistýlkou dokonce pro tři děti. V každém případě v malém dětském pokoji vždy pořízením patrové postele a to jakékoliv, místo ušetříte.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Související zboží

Komoda s třemi šuplíky bílá Galaxy

Komoda s třemi šuplíky bílá Galaxy

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
1 936 Kč
Psací stůl Galaxy bílý

Psací stůl Galaxy bílý

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
1 866 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu