Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel s řadou možností a doplňků

Francouzský výrobce v letošním roce představil kolekci dětského nábytku Gravity, která rozhodně stojí za vaší pozornost. Stěžejním prvkem v celé kolekci je patrová postel, která díky multifunkčnímu designu může mít hned několik podob. Dále můžete využít tuto kolekci a tedy i patrovou postel k vybavení dětského pokoje kluka i dětského pokoje holky, nebo dvou dětí když zvolíte patrovou postel pro dvě děti. Celou kolekci a její možnosti vám dnes představíme.

 

Patrová postel, řešení pro jedno dítě

Pokud bojujete s nedostatkem místa v dětském pokoji, pak i jako řešení místa na spaní pro jedno dítě může být patrová postel. Pod vyvýšeným lůžkem ve vzniklém prostoru můžete umístit další nábytek, který tak nebude zabírat místo v interiéru. V kolekci Bo7 můžete pořídit navíc také psací stůl v identickém designu, který celý lze umístit pod vyvýšené lůžko. Dále k posteli můžete pořídit komodu a dle toho, zda zařizujete dětský pokoj pro holku, nebo pro kluka zvolíte odstín.

 

Patrová postel B pro kluka    Patrová postel fuchsia

 

Patrová postel na první fotografii nabízí pod vyvýšeným lůžkem psací stůl a šatní skříň. Úspora místa v dětském pokoji za tyto dva komponenty je značná. Komodu můžete zvolit v různém provedení, pro kluka s motivem komiksů a pro holku v růžovém provedení. Líbí se nám také odkládací plocha kolem schůdků a i to, že schůdky jsou bezpečné, mají širokou nášlapnou plochu. Jako řešení rozměrově malého dětského pokoje se nám kolekce Gravity zdá ideální.

 

Patrová postel, řešení pro dvě děti

Pokud zařizujete dětský pokoj pro dvě děti i zde vám patrová postel z kolekce B od španělského výrobce nabízí řadu možností. Pod vyvýšeným lůžkem umístíte druhou postel, zůstává i místo na šatní skříň. Psací stůl přesunete do interiéru dětského pokoje kamkoliv, v případě potřeby můžete pořídit i komodu. I dvířka šatní skříně můžete mít v různém provedení, stejně jako je tomu u komody.

 

Dětský pokoj Bo7 pink

 

Na druhé fotografii je patrová postel bez šatní skříně. Ano, i tato varianta je možná. A samozřejmě dle zvoleného provedení patrové postele a dle toho, zda bude pod lůžkem i skříň, se odvíjí pořizovací cena postele. jak jsme zmínili hned v úvodu, možností je celá řada. 

 

                                                                    Dětský pokoj Bo7 grafit

 

Všimněte si také jiné orientace dolního lůžka, které je ve vodorovném směru s horním lůžkem. Další z možných variant sestavení patrové postele. Francouzský výrobce se v posledních letech stále více soustředí na multifunkčnost designu a pro kolekci Bo7 to rozhodně splnil.

 

Pokud máte malý interiér a potřebujete zařídit dětský pokoj pro tři děti, další z možností je pořízení patrové postele s šuplíkem u dolního lůžka, který lze využít jako přistýlku. Až jedno z dětí odroste, můžete šuplík využívat jako klasický úložný prostor. A to je poslední z možných funkcí, které tato jedinečná patrová postel nabízí. Navíc všechny varianty pořídíte za více než dostupnou cenu.