0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel s psacím stolem Butterfly-Basic-A-10-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00117-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x177x101
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Máte málo místa v dětském pokoji?

Řešením může být patrová postel z masivu s psacím stolem, který je po celé délce vyvýšeného lůžka. Získáte tak velkou pracovní plochu a patrová postel je vhodná i pro studenty, kteří pro učení potřebují přeci je větší psací stůl. Pokud vás postel oslovila pro vaší malou holčičku, nechybí zábrana kolem celého lůžka a příjemné pestrobarevné dekorace. Patrovou postel můžete pořídit i bez psacího stolu, pokud chcete pod vyvýšené lůžko umístit něco jiného, třeba komodu. V nabídce dánského výrobce dětského nábytku z masivu a dekorací najdete k posteli celou řadu produktů pro možné vybavení kompletního dětského pokoje. Nabídka, která vám dává možnost zcela jiného, nového způsobu pro zařízení interiéru dětského pokoje.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro školačku i studentku

Jak jsme již zmínili, nabídka dětského nábytku z masivu a dekorací v kolekci Butterfly je velmi široká, fantazii se opravdu meze nekladou. Na ilustračních fotografiích uvádíme některé z návrhů dětských pokojů, které můžete získat. Originalita a smysl pro detail, stejně jako možnost zařízení interiéru na míru, dle vašich individuálních představ, to je koncept dánského výrobce.


K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili fialkový potah, lze však pořídit také světle růžový potah či jiný.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská patrová postel Space-Basic-A10-1

Dětská patrová postel Space-Basic-A10-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 888 Kč
Patrová postel z masivu Space-Basic-A6-1

Patrová postel z masivu Space-Basic-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 537 Kč
Patrová postel z masivu Fairytale Knight XXL-A23-1

Patrová postel z masivu Fairytale Knight XXL-A23-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 11 830 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.