0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Patrová postel s psacím stolem Babel G61.306

Výrobce: Gaut
Kód: GA00103-2015
21 021 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 195 cm
Šířka: 103 cm
Délka: 237 cm
Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, šuplíky a stolem
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Psací stůl : 102x76x55 cm

Patrová postel Babel jako ideální řešení nedostatku místa v dětském pokoji

Jak vybavit rozměrově malý dětský pokoj vším potřebným, aby ještě dítěti zůstalo místo na hraní? Odpověď je velmi jednoduchá. Je třeba se poohlížet po důmyslných, multifunkčních designech, které vám tolik potřebný prostor ušetří. A takový design představuje francouzský výrobce prostřednictvím patrové postele Babel, ke které lze pořídit i psací stůl v identickém designu. Psací stůl pak můžete umístit kamkoliv v prostoru dětského pokoje. Patrová postel je unikátní v množství úložného prostoru, který je součástí vlastního designu. Nechybí šatní skříň, řada polic a komoda v podobě nadstavce, který se napojuje na šatní skříň. Bílý odstín je vhodný pro holky i pro kluky. Patrová postel nabízí jedno místo na spaní a svým designem osloví i náctileté děti.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, ale i bezpečnost vašich ratolestí. Patrová postel patří do kategorie značkového nábytku a je tedy atestována a s certifikací. Materiálem je laminát s tloušťkou 18 až 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže. Psací stůl, šuplíky a rošt v ceně lůžka. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Moderní patrová postel

Patrovou postel Babel můžeme zařadit rozhodně do kategorie moderního designu. Je to postel nové generace, kdy design je opravdu jiný a největší důraz je zde kladen na maximální využití prostoru v dětském pokoji. Patrovou postel můžete umístit na levé i pravé straně pokoje, nebo také může být jen tak v prostoru. Šuplíky lze umístit z obou stran postele. Patrové postele nové generace jsou velmi flexibilní.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská patrová postel Smoozy

Dětská patrová postel Smoozy

Dostupnost:
2 - 3 týdny
7 264 Kč
Patrová postel Swan 2159LSUR

Patrová postel Swan 2159LSUR

Dostupnost:
2 - 3 týdny
7 480 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.