0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel pro kluky SCFTBB19

Výrobce: VP
Kód: VP0033-2015
20 441 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 130 cm
Šířka: 104 cm
Délka: 210 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: belgický
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Patrová postel pro dva malé požárníky

V nabídce dětského nábytku od belgického výrobce najdete řadu dětských postelí, které na sebe vzaly podobu auta a nechybí ani patrová postel pro dva malé požárníky. Tematický dětský nábytek se dostává v posledních letech do popředí zájmů, především s ohledem na skutečnost, že dnes je zcela běžné nábytek po několika letech měnit. Dnes už nepořizujeme nábytek na dvacet a více let a i pro děti jsou určitě stupně pro vybavení dětského pokoje. Nejprve zařizujeme místnost pro miminko, pak pro dítě předškolního a školního věku jako třeba zrovna patrová postel v podobě požárního auta a posledním stupněm je studentský pokoj. Proto jsou tematické dětské pokoje a dětský nábytek pro určité období v dětství tak oblíbené. Je to nábytek na přechodnou dobu, tak proč nedopřát dětem to, po čem opravdu touží. A kluků to rozhodně bude postel jako auto.

 

Belgický výrobce kromě důmyslného, netradičního designu klade velký důraz i na kvalitu a bezpečnost. Kolem horního lůžka nechybí zábrana, cena postele s rošty. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dalším můžeme říci bezpečnostním prvkem je zaoblení hran. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro dva malé požárníky

Pokud chcete vybavit celý dětský pokoj v daném tématu, třeba zrovna téma požárníků, pak v nabídce belgického výrobce najdete další díly dětského nábytku, které mohou být vhodným doplněním patrové postele.

 

Nabídka belgického výrobce se nám líbí, jelikož dětské postele, ale i další díly jsou propracovány do detailů. Makety či imitace aut jsou velmi věrohodné.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Dětská postel pro kluka požární auto SCFT201

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
13 546 Kč
Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 21 469 Kč
Dětská postel požární auto 70x140

Dětská postel požární auto 70x140

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
7 620 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.