Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel může být celým dětským pokojem

Unikátní nabídka značkového dětského nábytku New Joy s prodlouženou zárukou až na sedm let nabízí velmi důmyslné designy, především pak pro vybavení velmi malého interiéru dětského pokoje dvou dětí. A pokud máte k zařízení dětského pokoje vašich dětí málo místa, nastane logicky otázka, jak co nejlépe místnost vybavit a věci uspořádat. Asi nejlépe bude zapomenout na pořízení dvou samostatných dětských postelí, jelikož do malého interiéru by jste pak už toho moc nedali. Ideální variantou pro malý dětský pokoj dvou dětí je vždy patrová postel. Ale dnešní nabídka patrových postelí už dávno není to co byla, možná vás překvapí možnosti, které dětský design nabízí. Pomocí správné volby patrové postele v podstatě získáte celé vybavení dětského pokoje. Jak nejlépe zařídit rozměrově malý dětský pokoj z dnešní nabídky nábytku a fenomenálních designů?

 

Řešení malého dětského pokoje dvou holek

Pokud se chystáte vybavit dětský pokoj pro dvě malé slečny, asi budete přemlouvání k pořízení nábytku ve kterém dominuje růžová. Proti tomuto odstínu u děvčat tak oblíbenému samozřejmě nic nenamítáme, ale buďte opatrní. Všeho moc škodí a někdy méně znamená více. Proto většina výrobců představuje dětské pokoje pro holky sice v růžovém provedení, ale třeba v kombinaci s neutrální bílou či v kombinaci s jiným odstínem.

 

   Patrová postel Bibop s díly kolekce nábytku Charly

 

Představujeme vám dva návrhy pro vybavení interiéru školaček za pomocí patrové postele. Design je velmi originální, vše je pečlivě promyšleno dle zásad ergonomie. V podstatě tato řešení nabízí vše, co dvě školačky v dětském pokoji potřebují. A celé sestavy tak jak jsou na fotografii nezaberou ani příliš místa, které je v malém interiéru tak drahocenné. Identické návrhy dětských pokojů pak výrobce představuje ještě v kombinaci s modrým odstínem, nabízí se tak řešení i pro vybavení dvou kluků. Líbí se nám také jen minimální využití růžové barvy. Při vybavování dětského pokoje malých dětí, školáků, je třeba myslet i na budoucnost. A u holek čím jsou větší, tím touha po růžové je menší. A přeci nechcete měnit vybavení dětského pokoje každých pár let. Je proto lépe jít cestou kompromisu a raději měnit dekorace a doplňky, než celé vybavení pokoje. Rozhodně vás to přijde levněji. Nabídka dětských pokojů pro holky kde má hlavní slovo patrová postel je opravdu široká. Můžete vybírat z řady nejrůznějších řešení a velmi nápomocná jsou i videa, kde se můžete přesvědčit nejen o kvalitě nábytku, ale zjistit také jeho funkčnost.

 

Řešení malého dětského pokoje dvou kluků

Důmyslné návrhy dětských pokojů kde je v hlavní roli patrová postel jsou k dispozici samozřejmě i pro dva kluky. Jak jsme již zmínili dříve, je zde využito tradičního odstínu pro kluky, kterým je modrý, jak jinak. Ale i zde jsou výrobci nohama na zemi a modré je ve vybavení dětského pokoje využito sporadicky, spíše jen náznakově, aby jsme věděli kdo v pokoji je. Zda dva kluci, nebo dvě holky. Kromě odstínu, dekorací a doplňků nevidíme rozdílnost ve vybavení dětského pokoje kluků. Nábytek lze využít identický se stejnou funkčností.

 

   Patrová postel Leo v industriálních odstínech

 

I zde vám můžeme představit velmi důmyslný design, kdy pořízením patrové postele získáte vlastně vybavení celého dětského pokoje. Součástí postele je kromě místa na spaní pro dva kluky také psací stůl, šatní skříň, police a řada dalších, rafinovaně skrytých úložných prostorů. Třeba pod každým schůdkem vedoucím k hornímu lůžku je ukryt hluboký šuplík. Výrobce tak zajistil nejen úložný prostor navíc, ale také bezpečnost pro vaše děti. Nášlapná plocha schůdků je široká a tím i bezpečnější než klasický žebřík.

Design kolekce značkového dětského nábytku je zatím to nejlepší, co se nám podařilo najít. Dětský nábytek je sice finančně náročný, ale přeci jen levnější než řešení dětského pokoje na míru. A v podstatě vy sami si můžete seskládat patrovou postel jak chcete, můžete různě kombinovat a tak vlastně využít reálného prostoru, které máte pro vybavení dětského pokoje v plánu, na maximum.

 

Řešení malého dětského pokoje pomocí postele s přistýlkou

Pokud nejste milovníci patrových postelí, ale nemůžete si dovolit pořídit do pokoje dvou dětí dvě samostatné postele, je zde přeci jen ještě jedna alternativa. Dětská postel s přistýlkou, kdy dolní lůžko v průběhu dne zasunete pod horní lůžko. Někteří rodiče nemají k patrovým postelím důvěru, byť dnes jsou tyto postele opravdu bezpečné a nehrozí pád dítěte z výšky. Ale každý má jiný vkus a jiné představy. Dětský pokoj v malém interiéru vybavený pomocí dětské postele s přistýlkou má také co nabídnout.

 

                                            Sestava dětského nábytku Kwai, řešení pro dvě děti

 

Sami můžete na našich příkladech posoudit, který návrh by vám pro vybavení dětského pokoje vašich dětí vyhovoval více. Dnes jsme vám představili pouhý zlomek toho, co v naší nabídce najdete a především představili jsme vám značkový nábytek, který patří k těm nejdražším. Ale kolekce dětského nábytku je obsáhlá a vy můžete vybavit dětský pokoj i překvapivě levně. V každém případě, pro každého v nabídce se něco najde.