Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel Luca

Výrobce: Vipack
Kód: VP0034-2018
  • rozměr místa na spaní 90x200 cm
  • nosnost jednoho lůžka 100 kg, celková 200 kg
  • materiál kvalitní mdf deska
  • belgický výrobce
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
31 870 Kč

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 107 cm
Délka: 210 cm
Nosnost: 120 kg pro každé lůžko
Hmotnost: 102 kg
Počet balíků: 3 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Prostor mezi lůžky: 69,7 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: větraná deska
Barva: bílá-černá
Materiál: mdf deska
Provedení: kulaté hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Patrová postel, bezpečná i pro nejmenší děti

Belgický výrobce vždy nabízí s daným produktem či řekněme designem něco navíc. A v kolekci Luca je to patrová postel v nadčasovém designu, kterou lze volit pro menší děti, když jako rodiče máte strach z vysokých patrových postelí. Patrová postel nabízí rozhodně velmi netradiční design a v nabídce najdete rovněž v identickém designu klasické jednolůžko. Potěší rovněž vyxšší nosnost a zakulacené hrany.

Patrová postele osloví děti designem a rodiče rozhodně vysokou kvalitou, kterou belgický výrobce nabízí vždy ve svých kolekcích. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska. Povrchová úprava klasickým lakování a ne lepením papírové fólie na desku. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. V kolekcích dětského nábytku najdete řadu dílů ve sněhově bílém provedení, které lze kombinovat s touto patrovou postelí prp zařízení kompletního vybavení dětského pokoje. 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu