Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel, kterou sestavíte na tři způsoby

Výrobci neustále posouvají hranice designu a především pak soustředí veškeré nápady na to, aby daný nábytek ušetřil maximální prostor v místnosti. Nábytek je rok od roku více a více multifunkční, nabízí tedy vždy o něco věcí navíc, než tomu bylo v minulosti. Dnes si představíme důmyslný design patrových postelí, které můžete sestavit různými způsoby. To znamená, že až při montáži se rozhodnete jak patrovou postel sestavíte. Nebo čas od času dětem dětský pokoj prostě trochu změníte, aby se interiér trochu oživil. V každém případě patrové postele dnes, už nejsou to co bývaly, ale tentokrát to myslíme samozřejmě v pozitivním slova smyslu.

 

Patrová postel s možný sestavením na čtyři způsoby

Španělský výrobce představuje patrovou postel Move. V základu ji sestavíte na 2 způsoby, do přímky a do pravého úhlu a na 4 způsoby, kdy přidáme možnost umístění skříně na levé i pravé straně. Trendem posledních měsíců je u řady designérů pomalu opouštět využití typických dětských odstínů jako je například kombinace bílé s růžovou či modrou a spíše se přiklání můžeme říci i dětského nábytku k "dospěláckým" odstínům. Takovým příkladem použití odstínu a to v duchu industriálního designu je i patrová postel Move. Odstíny, které budou reprezentovat vaše děti i v době, kdy už budou větší. Kombinace světlého dubu s grafitovou, až téměř černou barvou je velmi elegantní a patrové posteli rozhodně sluší. Pokud právě zařizujete dětský pokojproč se neinspirovat tím, jak bydlí děti ve Španělsku?

 

Patrová postel Move sestavená klasickým způsobem     Patrová postel Move sestavená netradičním způsobem

 

Patrovou postel jak vidíte na fotografii můžete sestavit horizontálně, nebo vertikálně. Třetím možným způsobem sestavení, které není zobrazeno na fotografii je, že dolní lůžko můžete umístit kdekoliv na jiném místě v dětském pokoji. Prostor pod vyvýšeným lůžkem pak můžete využít třeba pro umístění psacího stolu či jiného typu nábytku. Každá místnost má samozřejmě jiný půdorys a možné způsoby sestavení tak budou vyhovovat více rodičům, kteří musí při vybavování interiéru více kombinovat. Návrh jako takový se nám moc líbí, řešení je velmi praktické a především ideální pro vybavení rozměrově malého interiéru.

 

Patrová postel 2 x jinak

Dalším řešením interiéru dětského pokoje malých rozměrů může být patrová postel Move, rovněž od španělského výrobce. I když u této patrové postele nabízí výrobce jen dva možné způsoby sestavení a to horizontální rozmístění lůžek, nebo vertikální, můžete zase na opačnou stranu jako třetí způsob brát to, že k dispozici jsou na výběr dva odstíny. Pro kluky spojení odstínů akácie s bílou a pro holky spojení odstínů akácie samozřejmě jak jinak než s růžovou.

 

Patrová postel Move v mnoha odstínech   Patrová postel Move, další způsob sestavení

 

Patrová postel vyrobená z laminátové desky s tloušťkou až 25 mm a s kvalitní povrchovou úpravou. Patrová postel je tak velmi odolná vůči mechanickému poškození a to se v interiéru dětského pokoje, kde řádí malé ratolesti rozhodně hodí. Španělský výrobce u této patrové postele nabízí také větší prostor mezi lůžky, dítě na dolní palandě se tak při čtení knížky může pohodlně usadit. Nechybí ani tolik potřebné úložné a odkládací prostory, dokonce i stolek na umístění stolní lampičky, odložení rozečtené knížky. Vybavení dětského pokoje tak bude v harmonii a v odstínech vhodných pro holky i kluky. Potěší zejména tatínky i snadná montáž.

 

Vsaďte na kvalitu a efektivní "chytrý" design pro maximální úsporu místa

 • rozměr místa na spaní pro matrace o velikosti 90x190 cm

 • nosnost jednoho lůžka 90 kg, dva rošty v ceně postele

 • rošt v podobě větrané desky s otvory

 • prostor mezi lůžky 76 cm, dítě se může na dolní posteli posadit

 • dva způsoby sestavení, vodorovná a pravoúhlá varianta

 • šatní skříň s šatní tyčí, skříň rozhodně využijete a nezabírá místo v interiéru

 • odkládací police i stoleček u dolní postele, variabilní umístění žebříku

 • velmi nadčasový design, který se bude líbit i dospívajícím dětem

 • tloušťka materiálu až 25 mm, celková nosnost postele až 180 kg

 • dodání patrové postele v 5 balících

 • vysoká mechanická odolnost díky úpravě dýhou a tloušťce materiálu

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku.