Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Otevřené prvky v obývacím pokoji

Nabídka obývacích pokojů, ale i jednotlivých segmentů nábytku do obývacích pokojů je u nás velmi široká. Nabízíme moderní, ale i stylový design dob dávno minulých. Také nabízíme širokou paletu moření dřeva například pro rustikální nábytek. A jsou zde i další možnosti. Obývací sestava modulová znamená, že sám klient si může z desítek jednotlivých segmentů obývací sestavu navolit dle svých potřeb. Modulový systém je u zákazníků velmi oblíben a právě modulovým sestavám obývacích stěn a otevřeným regálům jako častým prvkům v obývacím pokoji, se budeme věnovat v dnešním článku.

Důležitý výběr obývací stěny

Nejdůležitější při výběru obývací stěny je to, abyste si rozmysleli, jak bude Váš obývací pokoj vypadat. Při výběru obývací stěny si pohrajte s otevřenými a zavřenými prvky i s rozdílnými výškami, obývací stěna pak bude působit méně masivně. Moderní jsou variabilní kombinace, které si můžete sestavovat podle Vašich potřeb. Elegantním řešením je také zavěšování polic na zeď, ať už jsou využívané jako menší knihovny, či k ukládání CD. Na první fotografii vám představíme jeden z možných návrhů sestavení obývací stěny a to proto, že obývací stěna patří právě do modulového systému a její návrh může být zcela jiný na základě vašeho výběru samostatných dílů.

 

Obývací stěna Bonn graphite      

 

Čím méně, tím lépe

Pryč jsou doby nábytkových stěn v obývacím pokoji. Nyní je trendem střídmost a účelnost. Pro vystavení křišťálových skleniček po babičce postačí jedna malá vitrína. Dále v obývacím pokoji nesmí chybět knihovna. Více není třeba, snad jen nějaká malá skříňka na drobnosti co se jinam nevešly. Jako další vám představíme velice moderní a účelný systém nábytku do obývacího pokoje s názvem Malt, který vám rovněž nabídne možnost výběru samostatných dílů v moderním designu a s netradičním desénovým zpracováním. Odstín bílý vysoký lesk v kombinaci s barvou skořice patří k velmi moderní a jako druhé možnosti můžete využít nábytek pouze v odstínu skořice, tedy bez lesku.

 

     

 

Stěna neslouží k úložným prostorům

To je první věc, kterou při výběru obývací stěny je potřeba si uvědomit. Obývací stěna by měla především hezky vypadat a být středem obývacího pokoje. Dominovat by měla velká televize a kolem ní by měl být prostor na uložení CD či DVD. Dále je vhodné mít v obývací stěně místo pro bar. Obývací pokoje jsou místa, kam si zvete přátele. Proto by měl být bar nablízku. Poslední fotografie vám nabízí další možnost k sestavení obývací stěny. Sestava je vhodná pro malé místnosti, malé obývací pokoje. Výhodou modulových systému je však možnost přidání dalších dílů, čímž je umožněno zařízení interiéru i velkých bytů. Nadčasový design, cenová dostupnost.

 

   

 

Flexibilita výběru, která splňuje veškeré požadavky na ergonomii bydlení, to jsou modulové systémy obývacích stěn. A v případě, že by jste si nevěděli rady s výběrem dílů, obraťte se na naši on-line poradnu, jsme tu po celý den pro vás.