Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Otevřená šatní skříň Chicago kronberg

Výrobce: DME-Francie
Kód: DME00121-2023
  • výška 187 cm, šíře 168,2 cm, hloubka 50 cm
  • v ceně rovněž kvalitní závěs
  • ideální řešení úložného prostoru v ložnici
  • materiál laminát, zažehlené hrany
  • francouzský výrobce nábytku s dlouholetou tradicí
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
6 756 Kč

Parametry produktu

Výška: 187 cm
Šířka: 168,2 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 47 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: světlý dub-šedá
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Úložný prostor může mít mnoho podob, otevřená šatní skříň

Minimalistické řešení úložného prostoru v podobě otevřené šatní skříně patří k oblíbeným především pro velmi dostupnou cenu. Někdo tyto skříně miluje, jiný si je nedokáže představit, ale i nábytek je přeci o vkusu každého z nás a my jako prodejci se snažíme v nabídce představit vždy všechny dostupné možnosti. Je to vždy o úhlu pohledu, ale také o tom, kolik jste ochotni do úložných prostorů investovat. Pokud hledáte cenově dostupnější řešení, pak vás právě nabídka otevřených šatních skříní může oslovit. Někteří argumentují tím, že na oblečení se bude prášit, ale troufáme si tvrdit, že nikdo z vás nemá tolik prachu doma, aby to v případě otevřené skříně vašemu oblečení jakkoliv uškodilo. Tento typ úložných prostorů je oblíbený u mladých párů, nebo i studentů, kteří do nábytku nechtějí příliš investovat. Nabídka otevřené šatní skříně v ceně se závěsem pro případ, že máte hosty a nestihli jste vše do puntíku uklidit. Otevřená šatní skříň se stala v posledních letech symbolem moderního interiéru a jejich obliba stoupá. Ale tou největší výhodou je, že nabízí možnost většího přehledu a organizace vašich věcí. Díky tomu, že je skříň otevřená a disponuje řadou polic, šuplíků, ale i šatních tyčí, vaše ošacení bude v té nejlepší kondici. Ideální pro využití v ložnici, ale často se volí i jako řešení předsíně. Je jen na vás, kde tento typ designu využijete.

Materiálem pro výrobu se stala klasická laminátová deska, která je nenáročná na údržbu. Přikládáme rovněž detailní informace ve formátu PDF, kde najdete vše, co o otevřené skříni můžete potřebovat vědět. V naší nabídce exkluzivně představujeme mnohé další designu s identickým řešením úložného prostoru od francouzského výrobce.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Alternativní zboží

10%
Otevřená šatní skříň Danni

Otevřená šatní skříň Danni

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 471 Kč
10 324 Kč
15%
Otevřená šatní skříň Chicago volcano

Otevřená šatní skříň Chicago volcano

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
6 982 Kč
5 935 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu