Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální tematické dětské pokoje z Dánska

Jsme velmi rádi, že i pro rok 2015 dodržíme své slovo a naše společnost, nábytek Aldo bude opět patřit k těm, kde najdete především "jiný design. A to, že stále více našich zákazníků ať už na Facebook, nebo v recenzích o nás píše "jsou jiní" nás velmi těší a jsme na to právem pyšní. naším cílem je již po několik let přinášet na český a slovenský trh designy, které jinde nenajdete, designy, které jsou velmi funkční a nápadité a které samozřejmě nabízí také dostupnou cenu i pro náš trh. Pro letošní rok přinášíme zcela novou nabídku dětského nábytku dánského výrobce, která kromě samozřejmě nových designů přináší také zcela nový způsob zařizování dětského pokoje. Jednoduše řečeno vše, co na ilustračních fotografiích uvidíte, si také na našem e-shopu budete moci pořídit. A my věříme, že produktová řada dánského výrobce bude stejně úspěšná, jako nabídka nábytku od francouzských výrobců. Dnes vám přinášíme malou inspiraci toho, co pro vás v roce 2015 chystáme.

Tematické dětské pokoje pro holky

Zařídit dětský pokoj pro holku, nebo dvě či tři děvčata, není vůbec lehký úkol. Každá z nich má svůj osobitý vkus od odstínu po oblíbené pohádkové postavičky. S nabídkou dánského výrobce však můžete v jednom dětském pokoji mít něco pro každou z děvčat. nabídka samostatných dílů vám umožní třeba jednotný design dvou postelí ozdobit rozdílnými polštáři a doplňky. Ale fotografie určitě napoví víc.

 

                                        Dětský pokoj Billy

 

Určitě nám dáte za pravdu, že návrhy dětských pokojů jsou opravdu originální. Tematicky určené pro holky, které mají spíše klučičí zájmy a i pro holky, které jsou velmi romantické. Látky jsou ručně vyšívané a materiálem pro výrobu veškerého nábytku v nabídce dánského výrobce je masiv, konkrétně dřevo borovice.

Tematické dětské pokoje pro kluky

I zde je nabídka překvapivě stejně velká, jako v sortimentu nábytku určeného holkám, což nebývá pravidlem. Nabídka dětských pokojů pro kluky a samostatných dílů dětského nábytku vás rovněž osloví především nápaditostí a funkčností. Vybavit lze jak malé, tak i velké interiéry. Dětský pokoj pro jednoho kluka i pro sourozence. A samozřejmě díky široké nabídce tematických dětských pokojů a možnosti flexibilního výběru, hravě zařídíte také dětský pokoj pro sourozence, holku a kluka.

 

                        

 

Věříme, že s novou nabídkou dětského nábytku budou vaše děti stejně spokojené, jako ty z Dánska. A aby jste byli spokojeni i vy rodiče, i pro rok 2015 platí doprava po celé republice zcela zdarma od 8 000 kč. Novinkou na našem portále je možnost objednání montáže nábytku a na vybraný sortiment dětských pokojů je u nás opravdu snadný i díky nabídce kolekcí.