Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální postel Space Up

Chceme vám představit postel Space Up od francouzského výrobce, která je opravdu svým designem, ale i funkcemi velmi originální. Rozhodně patří mezi ojedinělé způsoby řešení malého prostoru. Postel využijete ve studentském pokoji, nebo také v ložnici jako místo na spaní pro jednu osobu. Ale to, co chceme u postele zdůraznit je především úložný prostor. Věříme, že stejně jako nás, překvapí i vás. Úložný prostor co do návrhu a objemu je u postele Space Up největší ze všech postelí z naší nabídky.

 

                                      

 

Součástí postele je velké množství úložných prostorů, které vám v podstatě nahradí šatní skříň. Dalším vybavením jsou police po celém jejím obvodu, řada šuplíků a polic ve vnitřní části postele. V ceně postele je rovněž rámový, kovový rošt, jehož součástí je i matrace. Jsme rádi, že vám začínáme přinášet i taková řešení interiérů, která určitě najdou uplatnění i v těch nejmenších místnostech.


Autorem designu není nikdo jiný než náš francouzský partner, výrobce, který jako vždy klade důraz na kvalitu a propracovaný design do nejmenšího detailu. Materiálem návrhu postele je laminátová deska v odstínu dub baltimore. Tloušťka desek místy dosahuje až 25 mm, což jistě přispívá k samotné kvalitě postele.

 

 

Co by jste o posteli dál měli vědět

Návrh postele doporučujeme pro vybavení studentského pokoje, nebo ložnice, pro ty z vás, kteří žijí třeba v garsoniéře a zatím bez partnera. Místo na spaní pro jednu osobu s velikostí matrace 140x190 cm, která jak jsme již uvedli je do ceny stejně jako rošt zahrnuta.


                                                       Pokud vás tento velmi můžeme říci úsporný design oslovil a chcete místnost zařídit také dalšími díly nábytku, ve stejném provedení vám můžeme doporučit další kolekce francouzského výrobce. Nabídka je opravdu široká a postelí, které nabízejí velký úložný prostor v nejrůznějších designech je celá řada. 

Vybíráme postel pro dospívající dítě

Není vůbec nic překvapujícího na skutečnosti, že většina dospívajících dětí častokrát své rodiče přeroste. A představte si vaše dítě měřící na výšku 175-185 cm má spát v klasické dětské posteli. Opravdu v tomto věku dítěte a s jeho výškou je klasický rozměr místa na spaní 90x200 cm nedostačující. A právě proto přichází francouzský výrobce s nabídkou postelí určených pro matraci 120x200 cm, nebo pro kluky i větší rozměr 140x200 cm. Mění se samozřejmě s ohledem k věku také design. Asi nebude nic příjemného pro dospívající dítě postel s pohádkovými postavičkami, ve které se má problém pohodlně vyspat. Na našich stránkách představuje zvláštní kategorii dětského nábytku, studentské pokoje, kde najdete celou řadu postelí vhodných pro dospívající děti.

 

                                               Postel Travel je obdobou postele Space Up

 

Na naši ilustrační fotografii představujeme jeden z možných návrhů řešení místa na spaní většího dítěte, postel Travel. Vaši miláčkové vás budou přemlouvat k jejímu pořízení i pro trendy led osvětlení po obvodu postele. Postel stejně jako náš první návrh nabízí řadu úložných prostorů, i když ne už v tak velkém měřítku. Opravdu dnes je z čeho vybírat.