Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální, masivní dětské postele

Plánujete svému dítěti koupit zdravou a kvalitní dětskou postel? Naše dnešní nabídka na nábytku Aldo vám zcela jistě pomůže. V novinkách o nábytku vám nabízíme dětské postele z masivu s nezbytnými doplňky a vybavením od německého a dánského výrobce. S těmito postelemi můžete svým dětem vytvořit to nejlepší prostředí pro poklidný spánek.

Postel pro jednoho se zásuvkami

Nábytek Aldo vám opět představí postele z masivu, které mají na našem e-shopu první a poslední slovo. Připravili jsme pro vás další novinky v této kategorii dětského nábytku z masivu. Nabízený nábytek z masivu na našem e-shopu je zhotoven z velmi kvalitního borovicového, nebo mahagonového dřeva, má dlouhou životnost, hezký a moderní vzhled a jsou ošetřeny vhodnou povrchovou úpravou. Jedním z nejprodávanějších segmentů  jsou dětské postele s úložným prostorem, nebo-li přistýlkou. Mnoho rodičů bojuje s nedostatkem úložných prostorů právě v dětském pokoji. Kam uložit peřiny, hračky, knihy a mnoho dalších dětských pokladů, které se časem v dětském pokoji nashromáždily? Právě postel s úložným prostorem vám mnoho úložného místa nabízí.

 

     

Patrová postel pro dva

I v nabídce patrových postelí jsme pro vás rozšířili naši nabídku. Tyto patrové postele jsou rovněž ze sosnového dřeva vysoké kvality. Patrové postele v naší nabídce jsou stabilní a odolné při zátěžích, které děti vytvářejí při svých hrách.

 

   

 

Nabízíme různé tvary, odstíny a barevné provedení patrových postelí z masivu. Na Nábytku Aldo najdete patrové postele s jedním spaním, spaním pro dva, nebo s úložnými prostory. Dětské postele německého výrobce jsou čistě ekologickým, zdravotně nezávadným produktem. Sosnové dřevo ve spojení s vodou ředitelným lakem vám tuto jistotu zaručuje. Myslete na zdraví svých dětí a dopřejte jim ekologický, netradiční a originální nábytek.