Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální kousek nábytku ve Vašem bytě

Naši stálí zákazníci si již určitě všimli, v kategorii novinky o nábytku, že jsme na našem portále, zařadili nového německého výrobce, který potvrzuje svou pověst ve velice kvalitním provedení nábytku. Na jeho perfekcionalismus, jsme již dlouhá léta zvyklí například u výroby aut, a není tomu jinak, ani při výrobě nábytku. Dnes Vám představíme originální čalouněné kousky nábytku v tak zvaném retro stylu, které dodají interiéru Vašeho bytu na originalitě. Na našem portále, je najdete v kategorii bytové doplňky.

Nejen kvalita materiálu

Na to, že se stále vracíme ke starým věcem například v módě, je více než známé. Jinak tomu není ani u nábytku. Designéři se stále častěji vracejí k padesátým a šedesátým letům, aby i v dnešní době navrhli nábytek, který se v těchto letech vyznačoval hlavně pohodlností a funkčností. Co je ale podstatně jiné, je fakt, že dnešní nábytek je v dokonalejším designu z kvalitnějších materiálů a je i kvalitněji propracován. Industriální nábytek tak díky tradiční výrobě a modernímu zpracování zaručuje nábytku velkou odolnost a stálost. 

 

    

 

Industriální design do každého interiéru

Představuje Vám nové kolekce tzv. Vintage a Industriální styl, který jistě přiláká zájem nejednoho z Vás. Jedná se o zcela výjimečný a přesto praktický nábytek. Vintage Vám dává možnost zkombinovat tradice a současné interiérové trendy. 

    

 

Další z řady komod a psacích stolů, které jednoduše označujeme "rustic brown" a tak můžete nejrůznější typy nábytku v tomto odstínu vzájemně v interiéru propojit. Na našich stránkách vám představujeme více jak dvě stovky nejrůznějších typů nábytku v identickém odstínu a designu, nábytek, který lze zařadit do kategorie industriálního a vintage designu. Díky této široké nabídce můžete za neuvěřitelně dostupnou cenu sestavovat kompletní interiéryKomoda, kterou vám nyní nabízíme tak může doplnit předsíňovou stěnupsací stůlale také vybavení obývacího pokoje, nebo ložnice.

To vše detailně zpracováno, jak můžete posoudit na ilustračních fotografiích. Nastavitelná výška kovového podstavce pro případ nerovné podlahy, možnost libovolného umístění police do několika poloh dle potřeby a sklo, které je usazeno tak, aby opravdu bylo na svém místě. Dostupná cena, kterou výrobce především docílil sériovou výrobou. Tuto stylovou komodu najdete téměř po celém světě a nyní konečně rovněž na našem trhu.