Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální designy postelí s úložnými prostoty

Německý výrobce, přichází na náš trh s neuvěřitelnými designy postelí, které nabízejí velmi moderní styl a přitom jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Co je ale prioritou těchto, ať už manželských postelí, nebo dětských postelí, je množství úložných prostorů, které jsou vyřešeny opravdu originálním způsobem.

 

Postele do ložnice

V kategorii ložnic jsme postele rozdělili hned do několika skupin. Dle velikosti, dle ceny, ale také na postele s úložným prostorem. Kategorie postelí s úložným prostorem přijde vhod především těm z vás, kteří nedisponujete příliš velkým prostorem pro zařízení ložnice.

 

                                                       Manželská postel Lanka whitePostel s úložným prostorem, to je nejčastěji postel s šuplíkem. V naší nabídce máte možnost pořídit šuplík jeden či dva z každé strany postele, šuplíky po celé délce postele nebo jen z části postele, kdy zbylý prostor je možno využit jako odkládací plochu. Vybírat můžete postele z lamina, z mdf desky, z masivu nebo rustikální postele. Ve všech těchto designech můžete postel s šuplíkem najít. I zde je cena uvedena za postel jako kompletní díl, tedy i s šuplíkem a roštem. Vybírat můžete také jednolůžkové postele s úložným prostorem.

 

 

                    Postel Travel pro jednu osobu

 

Závěr tady máme pro Vás v podobném designu ještě postel Travel, i když jen pro jednu osobu. Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.