Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Opět novinka – televizní stolek

Další novinkou na Nábytku Aldo, kterou vám dnes chceme představit je televizní stolek od francouzského výrobce. Klasickým obývacím stěnám už dávno odzvonilo, současné trendy velí zařizovat obývací pokoj prostorně, světle a moderně! Kam tedy umístit televizi, když ji nechceme zabudovat tak jako kdysi, tedy do místa přesně vymezeného v mohutné nábytkové stěně? Na televizní stolek přece. Je jich na našem e-shopu bezpočet a vybere si určitě každý.

 

Tv stolek Ness graphit      Tv stolek Ness white

Různorodost materiálu

Televizní stolek samozřejmě vybírejte tak, aby se hodil ke zbytku nábytku v obývacím pokoji. Kromě klasických dřevěných můžou být i skleněné nebo z kovu, záleží čistě na vás, vašem vkusu a na tom, co se k vám domů bude nejvíce hodit. Kromě toho, že můžete vybrat televizní stolek přesně z takového materiálu a zároveň i takového designu jako je zbytek vašeho nábytku v obýváku, můžete být i originální a televizi zvýraznit na televizním stolku úplně jiném, než by mohla návštěva čekat. Takové experimenty se ale nejlépe hodí do prostornějších pokojů, ve kterých stojí televizní stolek takřka osamocen a je proto od okolního nábytku v dostatečné vzdálenosti. Jen v těchto případech může jeho odlišnost dostatečně vyniknout. Televizní sestava, kterou vám představíme na první fotografii, nabízí spousty úložného prostoru a pokud máte rádi moderní design, který je příznačný strohostí co do počtu kusu nábytku v jedné místnosti, pak je sestava možná právě pro vás. Stačí už jen hezký konferenční stoleček, sedací souprava a obývací pokoj je hotov. 

 

 Nábytek do obývacího pokoje Boreal     Tv stolek Manchester

V jednoduchosti je krása

Dnešní doba se řídí heslem: fantazii se meze nekladou. A to ani doma, při zařizování bytu. Můžete mít televizní stolek takřka z jakéhokoliv materiálu, jakékoliv výšky i designu, nezapomeňte ale také na praktické záležitosti, tedy například na to, z jaké dálky a jak vysoko se vám budou pořady a filmy nejlépe sledovat. Návrh druhého televizního stolku, který vám představíme na následující fotografii, již pamatuje na skutečnost, že existují plazmové televize, LCD obrazovky apod. Navíc je televizní stolek velmi jednoduše zpracován a jeho umístění do interiéru tedy nabízí univerzální styl.

 

                                        

 

Nábytek Aldo prezentuje rozměry televizních stolků přizpůsobeny novým LCD obrazovkám. Televizní stolky nabízíme v nejrůznějších designech a materiálech. Vybrat si můžete také velmi originální televizní stěny a domácí kino.