Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ohýbaný nábytek do jídelny stále oblíben

V tomto týdnu Vám představíme zcela nové kolekce ohýbaného nábytku z bukového dřeva, českého výrobce, který klade důraz především na kvalitu a moderní design. A nabídka nábytku do kuchyně a jídelny nás opravdu překvapila. Žádný zastaralý design, ale nové trendy, odstíny, to vše s ohledem na požadavky dnešních zákazníků. Velkou výhodou je možnost výběru snad z nejširší nabídky moření dřeva, čalounění, či koženky. Nábytek do kuchyně a jídelny na zakázku.

                                                     Barová židle Ernie    

Židlím a křeslům do kuchyně, či jídelny patřilo v umělecko-řemeslné tvorbě naší civilizace odedávna výjimečné místo. Při procházení nabídky společnosti L.A.B. naleznete doklady o  tom, jak výrobce k této výzvě přistupuje, během jeho více jak stoleté existence. Společnost L.A.B., s jejímiž výrobky se budete moci od tohoto týdne setkávat, byla založena v r. 1883 p. Bernkopem a v současné době je to jedna z nejstarších společností vyrábějící ohýbaný nábytek na našem trhu. A co vše vám prostřednictvím našeho portálu můžeme nabídnout?

Luxusní jídelní židle, křesla

Jsou specifické především svým ručním zpracováním loketníku propojeného s opěradlem. Jídelní židle vhodné nejen pro domácnost, ale také společenské místnosti, hotely, restaurace, či kavárny. Elegantní řada jídelních židlí je výrazem střízlivosti a reprezentuje představu účelného, trvanlivého a pohodlného zařizovacího předmětu. Bukový masiv a náročné čalounění poskytuje širokou škálu kombinací a tvarů. V nabídce také najdete unikátní řadu stohovatelných křesílek vytvořených na základě požadavků našich zákazníků, především pak směrujících na moderní design a úsporu místa.

Jídelní židle Albert v několika provedeních                      Křeslo Angel, moderní design

 

Další skupinu nábytku pro vybavení interiéru jídelny je také řada židlí v rustikálním retro stylu. Z hlediska tvarů jde o navázání na styl Art Deco z první poloviny 20. století. Velice populární a žádaná řada na evropském trhu, pro svoji jednoduchost a konstrukční tuhost. Mezi oblíbené pak především také patří židle svěžího designu, které vytvářejí příjemný designový efekt v každé domácnosti.

 

Jídelní lavice Isabela

 

Nabídka nábytku do jídelny by nebyla kompletní, pokud by neobsahovala jídelní lavice, které se stávají stále více a více žádané. Český výrobce nabízí tedy kompletní vybavení interiérů do vašich domácností. Jako doplňkový sortiment nabízí rovněž dětské židle, věšáky do předsíně a mnoho dalšího z kolekcí ohýbaného nábytku. Nabídka pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu a elegantní design.