Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Odpočinek na zahradě

Nábytek Aldo nabízí v kategorii zahradní nábytek nejen nábytek, ale také různé segmenty k odpočinku. Budeme dnes hovořit na téma houpací sítě, nebo také doplňky, dekorace pro vaši zahradu. A my se dnes zaměříme především na doplňky pro vaši zahradu, jako jsou květináče, olejové lampy, nebo také lampióny.

 

    

 

Nabídka zahradního nábytku je na našem e-shopu velmi široká. A aby jste měli možnost pro vaši zahradu pořídit vše na jednom místě, přinášíme i zahradní doplňky v podobě krásných a stylových zahradních květináčů a také váz. V naší nabídce nechybí keramické doplňky nejrůznějších barev a designů, od moderních až po stylové, kterými si můžete krásně ozdobit prostor kolem venkovního posezení i kdekoli jinde na zahradě. Zahradní vázy jsou skvělým doplňkem zahradního stolu. 

Houpací sítě

Pokud opravdu chcete relaxovat, houpací síť by na vaší zahradě neměla chybět. Na našem e-shopu  najdete v kategorii zahradní nábytek samozřejmě řadu pomocníků. Mezi takové pomocníky můžeme s jistotou zařadit také houpací sítě, u nás v tradiční německé kvalitě. Můžete si vybrat z několika různých provedení a designů. Pevná látka nabízí nosnost až 120 kg. Tradiční německá kvalita za více než příjemnou cenu prostřednictvím portálu nábytek Aldo.

 

       Pakliže máte na své zahrádce prostor pro houpací síť, neváhejte si ji u nás zakoupit. Poskytne vám jedinečný prostor pro relaxaci. Doplnit ji můžete i zahradním slunečníkem, který u nás také naleznete. V našich moderních houpacích sítích se stane odpočinek nevídaným zážitkem.

Lehátko z ratanu

Přírodní ratan, ale také ekoratan, který věrně imituje ratanový přírodní materiál, to jsou materiály použité pro výrobu zahradního nábytku z ratanu. Ratan nabízí vysoký komfort díky poduškám, polštářkům a designu. Zahradní ratanový nábytek patří k cenově náročnějším. Jak jsme již uvedli, díky použití podušek patří zahradní nábytek z ratanu a technoratanu k těm nejpohodlnějším.

 

 

Zahradní lehátko z materiálu velmi odolného na UV záření a povětrnostní vlivy. Polohovatelná opěrka zad, pohodlné opěrky loktů, které ocení zejména rádoby chtiví čtenáři. Zahradní lehátko z ratanu je tedy velmi praktické. Ratan je novodobý materiál, na pohled nerozeznatelný od ratanu a nabízí vyšší kvalitu. Odstín přírodní dodává lehátku ještě větší eleganci.