Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Odkládací stolek, konzola v industriálním designu LNT double

Výrobce: VS-Čína, Německo
Kód: VS0097-2022
  • výška 75 cm, šíře 140 cm, hloubka 30 cm
  • nosnost jedné police 10 kg
  • kovová konstrukce pro pevnost a stabilitu
  • laminát v imitaci tmavého dřeva
nedostupné
4 617 Kč

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 16 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: černá, přírodní
Materiál: lamino-kov
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců

Odkládací stolek, konzola, nebo regál? Záleží na úhlu pohledu

Přemýšlíte, jak originálně zařídit vaši předsíň, nebo jakým "kouskem doplnit obývací pokoj i jinou místnost? Už jste se zamýšleli nad vzdušným, originálním způsobem, kde odkládací stolek v předsíni na sebe bere hlavní roli? Jedním z těchto odkládacích stolků je i industriální design v podobě, kterou vám nyní nabízíme a nám se velmi volba designu, ale i odstínů líbí. Odkládací stolek, který nutně nemusí být pouze součástí předsíně, ale dokážeme si ho představit i jako odkládací stolek v obývacím pokoji, nebo elegantní toaletní stolek v ložnici.

Zkrátka dnešní bytový design nemá žádné hranice a hlavně je vše jen o tom, aby jsme se doma, opravdu cítili jako doma. Bez výjimky. Odkládací stolek z kolekce industriálního designu, která nabízí úchvatné "kousky" nábytku, všechny v tomto trendy industriálním designu. A kovová konstrukce nemá nejen designový cíl, ale zajišťuje pevnost a stabilitu. Buďte originální s nábytkem Aldo.

Songmics
Výrobce s dlouholetou tradicí se soustředí na výrobu nábytku do všech místností, výrobu nábytku pro všechny. Designy, které se soustředí na efektivní využití vašeho prostoru za více než dostupné ceny. Design, který váš život udělá lehčím a více komfortním. Společnost Songmics vyváží nábytek do celého světa a nyní představujeme tyto cenově dostupné produkty také na našem trhu.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu