Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývací stěny sektorového typu

Dnešní doba přináší sebou jednoduché a účelné zařízení v obývacím pokoji. Nábytek Aldo vám rovněž nabízí obývací stěny modulového systému, nebo chcete-li tak zvaného sektorového nábytku. Výhodou tohoto sektorového nábytku je jeho přizpůsobivost, cenová dostupnost a v neposlední řadě jeho funkčnost. Díky sektorovému nábytku jste schopni velmi rychle vybavit obývací pokoj. Navíc na základě flexibilního výběru z nabídky samostatných dílů.

 

Co je to sektor

Pojem sektor nám říká, že sektorové nábytkové řady můžeme jednoduše složit a taky rozebrat, jako stavebnici třeba při stěhování. Ale hlavně lze jednotlivé samostatně fungující části upravit jednou na míru malé garsonce, a příště třeba složit pro potřeby velkého bytu, podle toho jak se rodina rozrůstá. Jednotlivé moduly je možné třeba rozmístit a zavěsit za zeď. Můžete si tedy poskládat vlastní nábytek tak, jak to zrovna teď potřebujete. Dříve byl sektorový nábytek jeden z nejpoužívanějších vůbec. Týká se to osmdesátých let. Naši rodiče ani na výběr moc neměli. V té době každá třetí domácnost měla stejný nábytek, snad jen počet skříní se lišil. Pořídit si něco moderního a originálního byl nadlidský výkon. Dnes vám Nábytek Aldo nabízí vysoce kvalitní, moderní nábytek do obývacího pokoje z kolekce Absoluto od německého výrobce. Tento modulový systém obývacího pokoje nabízí samostatné díly nábytku, které si můžete sami dle vlastních potřeb vybrat.

 

 

 

 

Přednosti sektoru

Jednoznačnou předností takto řešeného sektorového nábytku je jeho variabilita. Jeho schopnost vyhovět potřebám v podstatě jakékoli řešené dispozici interiéru je neocenitelná. Svou flexibilitou a především funkčností má sektorový nábytek šanci uspokojit i netradiční požadavky náročného zákazníka. Každý prvek totiž nabízí množství rozměrových variant v rozsáhlé škále barev. Výrobou sektorového nábytku se zabývá řada výrobců nábytku. Jsou si vědomi kupní síly zákazníků a praktických vlastností sektoru. I v malém bytě při zastavění místností stavebnicovým systémem vyzískáte velký prostor. Sektorové sestavy vám uspoří plochu. Nemusíte si nechávat vyrábět nákladně nábytek na míru, sektorový nábytek může být vhodnou alternativou pro vybavování vašeho domova.

 

      

 

Před nákupem obývací stěny je nutné znát několik důležitých informací, od nichž se bude výběr odvíjet. Kromě samozřejmé znalosti velikosti prostoru se jedná hlavně o rozvržení jednotlivých skříněk a polic společně s přehledem věcí, které budeme do stěny ukládat. Pokud tyto informace máme rozmyšleny a vytipovány vhodné modely, nic nebrání přejít k volbě barvy a materiálu, které nám budou ladit s ostatním vybavením obývacího pokoje. Protože preference se časem mohou měnit, kromě pevných stěn jsou na trhu i moderní modulární, které je možné složit zcela libovolně. Tyto obývací stěny lze tedy i časem obměňovat zcela podle aktuálních požadavků a za zlomek ceny pořízení nové. Navíc jsou velmi výhodné i při stěhování.