Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Obývací stěny na míru na Aldu

Nábytek Aldo se snaží pro své zákazníky nabízet ten nejlepší a nejkvalitnější nábytek. To se týče i obývacích stěn do vašich obývacích pokojů. Dnešní doba přináší jednoduché, vzdušné zařízení obývacích pokojů v podobě modulového systému, což znamená, že z bohaté nabídky na našem portále si sestavíte vlastní obývací stěnu dle vlastního návrhu a možnosti. Samozřejmě nehovoříme o úpravách rozměrů daných segmentů, ale výběr z nabídky samostatných dílů přeci jen můžete dát své obývací stěně vlastní podobu.

 

  

Kolekce Lana-Malt nabízí výběr z nabídky samostatných dílů

 

 

Jak sestavit obývací pokoj aby jste byli spokojeni?

Před nákupem obývací stěny je nutné znát několik důležitých informací, od nichž se bude výběr odvíjet. Kromě samozřejmé znalosti velikosti prostoru se jedná hlavně o rozvržení jednotlivých skříněk a polic společně s přehledem věcí, které budeme do stěny ukládat. Pokud tyto informace máme rozmyšleny a vytipovány vhodné modely, nic nebrání přejít k volbě barvy a materiálu, které nám budou ladit s ostatním vybavením obývacího pokoje.

 

   
Protože preference se časem mohou měnit, kromě pevných stěn jsou na trhu i moderní modulární, které je možné složit zcela libovolně. Tyto obývací stěny lze tedy i časem obměňovat zcela podle aktuálních požadavků a za zlomek ceny pořízení nové. Navíc jsou velmi výhodné i při stěhování.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.