Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna Portland

Výrobce: PRS
Kód: PRS0057-2020
  • výška 164 cm, šíře 180 cm, hloubka 43 cm
  • věrohodná imitace dřeva dub
  • trendy design, moderní linie
  • možnost pořízení dalších dílů v kolekci
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
14 248 Kč

Parametry produktu

Výška: 164 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 43 cm
Barva: Světlý dub
Hmotnost: 77 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 16-30 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Netradiční řešení obývací stěny, nábytek ve věrohodné imitaci dřeva dub

Ucelená nabídka dílů v kolekci Portland od francouzského výrobce hned na první pohled zaujme věrohodnou imitací dřeva dub. A také na první pohled jen málokdo pozná, že se vlastně o reálné dřevo nejedná, ale laminátovou desku s tloušťkou až 30 mm s dokonalou povrchovou úpravou. Nábytek z kolekce Portland také velmi rádi doporučujeme pro rodiny s malými dětmi, jelikož všechny hrany u každého typu nábytku v kolekci jsou kulaté. Představujeme jeden z široké nabídky dílů a to obývací stěnu v moderním designu, kdy je vytvořen právě tak akorát prostor pro umístění televize s nějakým úložným prostorem navíc. 

Mohutné obývací stěny, mnohdy i s šatní skříni již dávno nejsou vyhledávaným trendem, v dnešní době je spíše nabídka nábytku pro vybavení obývacího pokoje sestavena ze samostatných dílů, které můžete porůznu dle potřeb v místnosti rozmístit. K této obývací stěně rozhodně doporučujeme pořídit v identickém designu také konferenční stolek, dále pak máte na výběr z několika komod, nebo i vitrín. Rozhodně vás překvapí kvalita, která je dána také tloušťkou materiálu.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Televizní stěna BCN oak

Televizní stěna BCN oak

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 123 Kč
Obývací stěna Sophia grey

Obývací stěna Sophia grey

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 810 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu