Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna Isola-Mandar

Výrobce: Trasman
Kód: TRS008-2022
  • trendy, netradiční spojení odstínů
  • minimalistický design, vzdušný obývací pokoj
  • žlutá ve vysokém lesku, imitace dřeva světlý dub
  • materiál laminát až 25 mm, povrchová úprava poctivá dýha
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 091 Kč

Parametry produktu

Výška: 38,5 cm / 95 cm
Šířka: 260 cm
Hloubka: 49 cm
Barva: Světlý dub, žlutá
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Milujete netradiční, temperamentní designy? U nás je rozhodně najdete

A třeba právě v podobě obývací stěny Isola, která je svým žlutým odstínem rozhodně temperamentní a jiná. S nábytkem Aldo bude vaše bydlení rozhodně originální. Kolekce Isola od španělského výrobce představuje největší nabídku obývacích stěn v nejvíce netypickém designu. Společným jmenovatelem je úprava dvířek skříněk ve vysokém lesku a velmi vysoká kvalita. Tloušťka laminátových desek od 18 do 25 mm, tloušťka, která velmi ovlivňuje stabilitu a pevnost obývací stěny. Dalším faktorem, který velmi ovlivňuje kvalitu obývací stěny je povrchová úprava, která není provedena žádným nalepením papírové fólie, ale klasickou dýhou.

Povrchová úprava, která navyšuje mechanickou odolnost povrchu nábytku, ale také stálost odstínů, která se ani po letech nemění. Výrobce zvolil kontrastní, ale velmi elegantní spojení odstínů a to imitace světlý dub a žluté. Obývací stěna Isola představuje nejnovější trendy v bytovém designu a váš obývací pokoj tak může být opravdu zařízen velmi originálně. Obývací stěna respektuje také jednoduchost v užívání. Skříňky s vyklápěcím mechanismem, skříňky v bílém lesku pak vždy s jednou policí jako vnitřním uspořádáním. Vybrat si můžete z celé řady dalších barevných variant. Dodání obývací stěny v dílech, s nutností montáže dle návodu.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

 

Alternativní zboží

Obývací stěna Isola III - béžový lesk, venge

Obývací stěna Isola III - béžový lesk, venge

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
28 461 Kč
Obývací stěna Isola-Vision

Obývací stěna Isola-Vision

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 091 Kč
Obývací stěna Isola III - fialkový lesk, dub

Obývací stěna Isola III - fialkový lesk, dub

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
28 461 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu