Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna, dva způsoby sestavení Uma glossy white

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK078-2020
  • sestavení do jedné linie, nebo do pravého úhlu
  • minimalistický design ve sněhově bílém lesku
  • led osvětlení v ceně sestavy
  • výška variabilní, dle vaší volby zavěšení horních vitrín
nedostupné
13 565 Kč

Parametry produktu

Výška: 180 cm
Šířka: 260
Hloubka: 41 cm
Barva: bílý lesk
Hmotnost: 99 kg
Počet balíků: 2 ks
Cena: vitríny s led osvětl.
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Pro milovníky čistě bílého lesku a velmi minimalistického designu představujeme obývací stěnu s led osvětlením

A velmi netradiční je rovněž možnost sestavení do pravého úhlu. Takže pokud váš obývací pokoj patří k opravdu k velmi rozměrově malým, našli jste právě jedno z možných řešení. Druhým způsobem pro sestavení obývací stěny je klasické, tedy do jedné přímky. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, rozhodně pořízením obývací stěny z kolekce Uma od španělského výrobce získáte originální a velmi nadčasový design, který také nabízí spousty úložných prostorů. jak vypadá vnitřní uspořádání těchto úložných prostorů nejlépe znázorňuje ilustrační fotografie. Výška je samozřejmě variabilní, záleží jen na vás, do jaké výšky zavěsíte horní vitríny, skříňky. Uvedená výška je pouhým doporučením.

Mezi velmi oblíbený povrch či barevnou úpravu milovníků moderního, minimalistického designu patří také bílý lesk. Nejedná se o vysoký bílý lesk, ale bílý odstín je v lesku. Led osvětlení je v ceně obývací stěny a v kolekci nabízí španělský výrobce také identický design v barevném provedení bílá, dub. Jednoduché linie, které jsou vhodné i do místností panelákového typu bydlení.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu