Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna českého výrobce

Nábytek Aldo se v dnešní době již na českou výrobu nezaměřuje, ale dováží a představujeme vám výlučně designy francouzských a belgických výrobců. Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

                                                                                 

 

Obývací stěna

Nábytek Aldo pro vás připravil nabídku na vybrané druhy obývacích pokojů. Nabídka obývacích pokojů, ale i jednotlivých segmentů do obývacích pokojů je od tohoto výrobce velmi široká. Nabízí moderní, ale i stylový design dob dávno minulých. Myslíme si, že více osloví generaci dříve narozených. A z čeho můžete vybírat? 

- obývací sestavy pevné
- obývací sestavy modulové

Obývací sestavy pevné znamená, že obývací sestava je nabízená jako jeden celek obývací stěny, nelze zakoupit po jednotlivých dílech.
Obývací sestava modulová znamená, že sám klient si může z desítek jednotlivých segmentů obývací sestavu navolit dle svých potřeb. Modulový systém je u zákazníků velmi oblíben. 

                                                                 

 

Dáte přednost inspiraci z Francie, nebo ze Španělska?

Pak jste na našem portále správně. Francouzští výrobci na našem portále nabízí jak moderní, tak stylové rustikální sestavy obývacích stěn, ale vybírat můžete i z nabídky samostatných dílů. Proč na nábytku Aldo nabízí především francouzský nábytek ? Protože se nám líbí a design je velmi důmyslný. Je to také něco zcela nového, než na co jsme doposavad byli zvyklí. Ale nejlépe snad bude, když si nabídku nábytku projdete sami.

 

                                           

 

Obývací pokoje jsou místem, kde často trávíme velkou část dne a měla by tomu odpovídat skladba a rozložení nábytku. Navíc se jedná o vizitku celého bytu nebo domu, kam jsou zvány i příchozí návštěvy. „Obývák“ by tedy měl být zařízen reprezentativně a zároveň dostatečně pohodlně tak, aby se v něm příjemně trávil volný čas.

Nábytek do obývacího pokoje bychom měli volit tak, ať máme vše v jednotném stylu, proto obývací stěny kombinujeme vhodně s ostatními doplňky jako jsou komody, konferenční stolky, knihovny či regály. Doplňky je vhodné volit podle zájmů bydlících a určitě nezapomenout na druhotné světelné zdroje, které dokáží navodit příjemnou atmosféru. Nábytek Aldo vybral na trhu ty nejlepší komponenty, z nichž sestavíte příjemný interiér. Samostatné díly do obývacího pokoje respektují nároky těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a splňují požadavky na maximální pohodlí i funkčnost, to vše za rozumnou cenu.